Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Pih sto me ovi na F hebu u fantaziju stalno. Fila nikako da pogodim, sad ga stavim na 10o mislim nece danas, on vodi.. Franca kad stavim on bude 23. Sad ga ne stavim eno ga drugi, pomerio mi Nojmana i Ganonga :mad:

I Gej mozda i najbolji primer. Danas ga ne stavim, on treci.. Verovatno si me odvalila u medjusobnom duelu 

Link to comment

Kako vozi ova mala Truppe. Prvo sa brojem 50 dosla do 28 mesta. I sad poveda sa sekundu i 61 prednosti u odnosu na Slovenku. Ide medju 20 najverovatnije. A mislim da ce imati medju 5 rezultata u drugj voznji, U 10 sigurno.

Link to comment

Brem zasluzeno. Ali apsolutna heroina ovog vikenda Lara Gut, 2 pobede i jedno drugo mesto, sve u razklicitim disciplinama. I preuzimanje prve pozicije u svetskom kupu :Hail: :hail: :Hail:

Link to comment

Imam finu prvo voznju u fantaziju. Prvi 6 sam pogodio, tj, cetvoricu na mestu, samo treci i sesti zamenjeni. Ali tu je bas mala razlika u stotinkama, svasta je moguce.... Zatim  Taler i Melg na 12. i 13. mestu. Samo Pinturo tek 24.. A najbolji pogodak mi je mali Feler sa brojem 55 na 22mestu.

Link to comment

Ja ovo nisam nikad video u sportu. Izgleda da je to dron koji je bukvalno sa neke velike visine pao na metar iza Hirsera u sred voznje. Da ga je pogodilo u najboljem slucaju bi bila teska povreda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...