Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Nisam gledao.. A juče priključe razmišljam kako stil vožnje Lindsey daje velike šanse za povredu. I da treba malo da iskulira sa agesivnoscu. Globus joj ne gine samo da izveze dve trećine svojih trka. A ona vozi kao da kasni 200 bodova za nekim

Link to comment

Lindsey je uvek vozila na ivici, bez obzira na prednost ili zaostatak, uvek rizik, nikad taktiziranje. To je cini ovim sto jeste.

 

Sad je davala izjavu, sve je izgleda OK.

 

Gut je sad na samo 2 poena, nakon onog juce samopouzdanje joj je u nebesima. Makar neko uzbudjenje ove sezone.

Link to comment

Pih sto me ovi na F hebu u fantaziju stalno. Fila nikako da pogodim, sad ga stavim na 10o mislim nece danas, on vodi.. Franca kad stavim on bude 23. Sad ga ne stavim eno ga drugi, pomerio mi Nojmana i Ganonga :mad:

Link to comment

Lindsey ima 31 godinu. Telo je ispratilo i vise nego pristojno :) (ne racunam povrede koje su dosle nakon teskih padova, to je nesto drugo, neuporedivo s Nadalovom potrosnjom materijala). A da je pametno, mozda nije, ali ako hoces da budes the greatest ever, tu nema kompromisa. Njoj vise nisu bitni globusi da bi skijala tacno onoliko koliko joj treba da ih osvoji, sad se broje samo pobede.

 

(Edit: dodala ovo u zagradi.)

Edited by Tolaa
Link to comment

Ma znam sve. Smo mislim da je kroz karijeru skijala za nijansu obazrivije imala bi ukupno vise pobeda zbog nemanja silnih pauza zbog padova i povreda... Nije bas dobro poredjene sa Nadalom, u pravu si, jer on sa velikom agresivnoscu haba svoje telo i lakse ga dovodi do povreda i istrosenosti. Spust naravno nosi drugacije rizike, pa je moglo da se desi da Lindsey nema nijednu vecu povredu, pa da osvoji preko 100 pobeda, a mogla je i mnogo gore da prodje. Ona je jednostavno takva, oduvek je rizikovala preko granice normalnog. Epilog je da je blizu da postane najbolja ikad. Samo da je zaobidju padovi i povrede ove i sledece sezone.... A kao da mislim da smo pre 2 ili 3 godine imali veoma slicnu raspravcu :D

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...