Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

U 10.30 zenska kombinacija. Nasa Nevena startuje sa rednim brojem 27, pa cemo napokon imati priliku da je gledamo uzivo,

 
U fantaziju cudan raspored skijasica, pa sam cak 5 stavio ispod 30 tog mesta. I 5 Svajcarkinja :) Osecam da cu da razvalim. I to napokon :D
Link to comment

I meni je Lindsey na prvom. Nije da ne zna slalom, a u spustu je jednostavno prebrza za sve ostale, narocito za ove slalom specijalistkinje. A Slovenke imam dve, Ilku i Marusu. 

Link to comment

Na Marusi pravis razliku :) Pih, ode mi Feirabend. Jbga, bice jos ovih spustasica sad koje ce popadati

 
Nevena bila pretposlednje u spustu. To joj je tek druga spust voznja u karijrii. Realno je da udje u 30 ako zavrsi, startuje kao 37, 5 ih odustalo od slaloma.
Link to comment

A velika steta sto ih nije malo manje ucestvovalo, pa da je Nevena krenula medju prvih par u slalomu. Sigurno bi isla medju 20. Ovako ce zateci razjebanu stazu. I vise nego inace sto je u slalomu, jer ove lome tri put vise :)

 
A onda bi mi i Tina, Ager i mala Gisin takodje tako startovale i donele mi dosta fantazi bodova :D
Edited by Timmy
Link to comment

Leb ti jebem, ne mogu da verujem. Vrtim kanale, naidjem na Sportklub, u toku, vesti. I ide izvestaj sa danasnje zenske kombinacije. A ova cita vest: odrzan zenski spust u Valdizeru (ja rekoh pogresili, sad ce isprave do kraja).. Ide dalje vest, kazu spupst je bio skracen zbog loseg vremena  :blink: , pobedila Lara Gut sa vremenom 1.19...(u pozadini ide snimak danasnjeg slaloma iz kombinacije i voznja Lare i Lindsey, vidi se da Lara ima vreme oko 3 minuta...) Ova dalje cita, kako je Lindsey u danasnjem spustu bila favorit, jer trenutno vodi posle odlicnog pocetka sezone, ali je promasila kapiju i nije zavrsila trku  :blink: A iza Linsey koja stize stotinku iza Lare... I jos tako nekih neboluza o drugim takmicarkama i plasmanima. 

 

Prosto ne mogu da pretpostavim sta se dogodilo i kako su dosli do ovakve vesti. Pogodili su samo lokaciju trke i pobednicu. A disciplinu i ostale rezultate i detalje - sve pogresno... Koliki retard treba da budes za ovako nesto. Da mi sad daju zadatak da napravim izvestaj sa kriket meca iz Indije sigurno bih precizniju vest napisao iako ne znam ni jedno pravilo u toj igri. Mislim, kontam ja koliki retardi rade svuda, pa i na televizijama (posebna prica su ovi sa ES o njima cu posebno jednom prilikom, ogadise mi gledanje n aTVu), ali nekad je stvarno tesko prihvatiti toliki idiotluk.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...