Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Vonn, 70. :pera:

 

18 pobeda u LL. Lake Lindsey, vaistinu.

 

Ed: Nije losa Shiffrin bila, mada se videlo da nema iskustva.

 

Huetter 3 podijuma ovog vikenda.

Edited by Tolaa
Link to comment

Izgleda smo ostali samo nas dvoje na skijanju :D Pogledaj sastav lika sto je prvi u ovom kolu fantazija... A gde moze da se vide generalna tabela? Jel ima tako nesto sad?

Link to comment

Mislim da nema, ima samo po trkama.

 

Dobro si rekao da pogledam sastav, inace ne bih ukapirala kakva je nebuloza ovo bodovanje! Covek ubacio likuse koje su zavrsavale na 50. mestu i dobijao po 50 poena bonusa za njih! Helena Rapaport, jebote! Znaci, ubacis 10 takvih koje ce da dogmizu do cilja sa 17 minuta zaostatka za pobednicom, ali ako su rankirane na 150. FIS mestu, dobices po 50 poena za njih. :isuse: Tako zaradis 500, a ako na primer pogodis citav top 10, sa sve pravim mestima, ali su svih 10 rankirane u vrhu, mozes da dobijes maksimum 498.  :0.6:  :rolf:  :frust:

 

Sad cu da uputim protestnu notu.  :fantom:  :isuse:

Edited by Tolaa
Link to comment

We saw this yesterday and will be making some changes. There was a loophole in the bonus points system. It was intended to get people to start betting on the back of the pack racers but in events like super G and downhill where there aren't two runs and all a person has to do that is ranked over 80 is finish was entirely thought out. I'm going to cap the bonus again this week so it can't happen but won't change the scoring.

To je odgovor na moje negodovanje. :) A nemam pojma sto se ja uopste bunim, nije kao da sam i u jednoj trci imala top rezultat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...