Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Bode, Džesika, Beni... Kakva godina :(

 

Sad čitam, Ana će pauzirati 9-12 meseci, a njen trener kaže da veruje da će moći da nastavi karijeru. A povreda bila nikakva, manji pad i mali udarac kolenom. Tek kasnije shvatili ozbiljnost.

Link to comment

Ne mogu da pristupim sajtu sa posla, pa ne mogu da iskopiram pravila, ali sinoc sam preletela preko njih... Ne znam nista da prepricam, sem da sad mozes da dobijes poene i ako neko ne zavrsi u top 10, a ti ga stavio. Npr. uzmes nekog ko je van prvih 20 po renkingu, stavis ga na 10. mesto, on zavrsi 15., ti svakako dobijas poene po nekoj formuli.  :unsure: I poeni se dobijaju na osnovu poena iz svetskog kupa, a ne na osnovu one njihove da na 5 pogodaka imas 24 poena, na 6 30 itd... Ne znam sta se sad racuna za konacan poredak, ili sam zaboravila, ili nije pisalo.

Edited by Tolaa
Link to comment

To za slabije po rankingu itekako ima smisla. Imao sam slucajeva da gadjam neku Ilku sa 30 i nekog mesta onda bude 11ta i ja se pojedem. A to zasluzuje poene. Ostalo ne razumeh.. Videcu i ja posle. Guzva neka...

Edited by Timmy
Link to comment

Preleteh. Poeni se dobijaju kao u svetskom kupu. Prvi 100, drugi 80n itd. Ali ima caka. Ako gadjas nkoga da bude 4. a on zavrsi kao drugi - ne dobija se 80, vec 50 bodova koliko donosi cetvrto mesto.. A ako gadjas nekog npr. na 1. mesto. A on bude treci - Ne dobijas 100, vec 60 za trece mesto.. Skroz posteno.. Sto se tice tih bonusa, formula je ranking takmicara minus pozicija na trci, pa to puta 1.25 i to su bodovi. E sad ne znam kako ce konacan plasman bodovati. Samo da ne bude opet 5 najuspesnih trka po broju apsolutnih bodova :isuse:

Edited by Timmy
Link to comment

Sa ovim sistemom bodovanja, najlogicnije bi bilo da se sabiraju poeni cele sezone. U info za ove challenge pise da se za njih sabiraju sve trke koje challenge obuhvata, npr. svih 20 GS-ova (prijavite se za svaki, bice i nekih nagrada).

 

E, sad, ono sto mene brine je sto se nigde ne vidi overall liga, nego samo ova nasa mala. Nema ni lige za lige. :o Valjda ce da ubace kad pocne sezona. 

 

Sinoc kad sam prvi put usla na sajt su mi iskakala uputstva, nisam bas previse obracala paznju, ali mislim da je pisalo da se u H2H duelima racunaju 3 najbolja rezultata u kolu. Sad vise ne mogu da vidim to. 

Link to comment

Bila je prilicno konstantna prosle sezone u prvih 10, sa par trecih, cetvrtih i petih mesta, tako da mislim da je vreme za korak dalje. Pred kraj sezone je bila dobra i u SG-u. Pre pocetka trke oboje komentatora ovde rekose da im je ona glavni favorit za pobedu danas, na osnovu priprema i treninga u poslednjih nekoliko dana.

Link to comment

Videcemo :) A neverovatno koliko je velika razlika izmedju prvih takmicarki i ovih oko 25.mesta. Golim okom vidljiva razlika u dve klase... A i sekunde potvrdjuju, sa preko 4 sekunde zaostatka se ulazilo u drugu voznju.. Jbga, veliki broj peznija, povreda i pauza, a nove generacije nisu uspesno pristigle. Dobra Kajsa u drugoj, dosta popravlja poziciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...