Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

E baš mi je žao Ane. Na kraju sezone počela je korektno da vozi i slalom. Ima li šanse, sada kada nema nje i Tine da Šifrin uzme globus vozeći samo slalom i veleslalom.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Shiffrin mozda jeste prvi favorit, ali mislim da ce Lindsey da uzme. Eto nje u Lake Louise, to joj je omiljena staza. Pretpostavljam da ce voziti i koji GS ako zagusti, a i moglo bi iskustvo da presudi, posto bi moglo da dodje do toga da odlucuje ko je odvezao manje losih trka. 

 

Edit: Sve u svemu, Tina bi ga laganica uzela. :isuse:

Edited by Tolaa
Link to comment

Neka svestrana iz drugog plana? Da li postoji?

 

Poslao tapatalk

 

Prosle sezone niko sem Tine i donekle Hosp nije vozio sve discipline. Fenninger je imala 3, Weirather i Gut isto... Mozda neka od njih dve, mada su do sada vozile maksimum desetak dobrih trka po sezoni (Gut, Tina W ni toliko), a to nije dovoljno. Ove mladje se za sada uglavnom koncentrisu ili na tehnicke ili na brzinske discipline.

 

Kako se fino otvorilo za Ilku da uzme globus :)

 

Samo da ne poklekne pod tolikim pritiskom sad kad joj se sve otvorilo. :D

Edited by Tolaa
Link to comment

Samo da ne poklekne pod tolikim pritiskom sad kad joj se sve otvorilo. :D

Da, samo da se sredi u glavi :D

 

I da se jos kratko nadovezem na ovo...

 

Nasla sam malo (radnog) vremena da iscitam novosti... Jedan clanak, zapravo, pa evo prepric. Auuuu, koliko penzionisanja ili "pauza"! Pored Tine i Hosp, izmedju ostalih u zenskoj konkurenciji nece biti ni Zettel, D. Gisin (pauza, ostalo su, osim Tine, penzije), Nadje Kamer, Lindell-Vikarby, Abderhalden, Marchand Arvier... 

 

Vonn slomila clanak u avgustu. :isuse: Definitivno je nece biti u Söldenu, kao ni Mancuso.

 

U muskoj konkurenciji, u penziju otisli Raich i Matt. Bode pauzira sezonu. Janka i Feuz povredjeni.

 

Sve u svemu: :isuse:

U penziju otisle: Maze (suoci se Toloo :P), Zettel, Hosp, Fischbacher, Mader-Sterz, Daum, D. Gisin, Kamer, Abderhalden, Marchand-Arvier, Bertrand, Ruiz Castillo, Lindell-Vikarby, Duke…

 

U penziju otisli: Miller, Raich, Matt, Olsson, Defago, Zurbriggen, Trejbal,...

Edited by Mauci
Link to comment

I Simoncelli i Cousineau odose u penziju, da se dopise na ove spiskove.

 

Renne, Zettel je '85. godiste...  :lolol: Dovescu tebe kao svedoka kad sledece godine budem podnosila zahtev za penziju. (Edit: Neeee, sad sam pogledala, 5. avgust 1986! Tacno pola godine je mladja od mene.  :cry: )

 

 

Bode, Gisin i, najbitnije, Tina su na pauzi. Imam celu sezonu da se pomirim s tim da ce to mozda biti dozivotna pauza, ali pustite me. 

 

tumblr_lsgenxm6TU1qaboh9o1_250.gif

 

 

 

Fantazi: Sajt je skroz promenjen. Nema fantazi igrice, samo Top 10, sto je super, da se ne predomislim oko neigranja ovog prvog u naredna dva dana. Pravila za Top 10 (nacin bodovanja) su SKROZ izmenjena, nemaju nista zajednicko sa prethodnim sezonama. Ko igra, neka obavezno procita.

 

Ako se logujete sa istog naloga kao prosle sezone, automatski ste u ligi (PPP Ski Serbia 2014/15, ne mogu da promenim sezonu, ali nebitno. Ta liga se racuna, ne ona druga koja nema sezonu u nazivu, jer su neki pogubili sifre za te naloge). Ako ima jos neko ko hoce da nam se prikljuci, neka vice, pa ce dobiti pozivnicu.

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...