Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Bravo Tina, hvala na svemu!!! :cry:

 

:pera:

 

+∞ Ukljucujuci i nerviranje svih ovih godina.

 

Ja se i dalje nadam da ce u julu ipak odluciti da vozi jos jednu sezonu, makar da vrati za ovo danas.

Link to comment

Jeste primetili scenu na kraju kad su Tina i Ana izlazile sa onog prostora u cilju i obe hoce da ostanu poslednje tu, pa kao jedna drugu propustaju i neki kiseli osmesi... Pa onda Ana u zavrsnom govoru zaobidje Tinu, dok je na primer Hirser bas nahvalio Felixa u istoj situaciji malopre. Tako da verujem da ce se Tina vratiti i objasniti ovoj jos nesto :) 

Link to comment

Anni je mnogo na mentalnom nivou znacilo i sto je Brem odvezla savrsenu voznju. 

 

Ovo je toliko psihicki iscrpljujuce i veliki udarac za Tinu da bi, ako je vec i prethodno doslo do zasicenja, moglo da bude i kljucno u odluci da se povuce. Mada se ipak nadam da ce zeleti da se penzionise kao pobednik. :)

Link to comment

"It's hard to talk, I would rather just cry."  :cry:

 

Inace Svedjanima koja god da je dala izjavu, a bilo ih je bar 10, sve su plakale. Osim Lindsey, ona nije skinula kez s lica, bas je zadovoljna sezonom, nije ocekivala da ce biti ovako dobra, posto kaze da fizicki nije ni blizu nivoa od pre, ali zato psihicki nikad nije bila jaca. 

Link to comment

Ne verujem. Juce joj se u intervjuju omaklo kad je rekla nesto u stilu "da joj je zao sto ce Spela Pretnar ostati jedina Slovenka sa malim globusom u slalomu" :(

 

A i Massi ce izgleda preuzeti komplet SLO skijanje, iscurile su informacije jos pre SP da se tu nesto desava, pa su onda i on i ovi iz saveza rekli da su se dogovorili da o tome pricaju tek posle sezone. Medjutim Massi je sad na finalu otisao da gleda onu timsku trku, pohvalio neke mlade skijase, tako da mislim da je to gotov posao.

Link to comment

:) U svakom slucaju, lepseg top 3 u nekom sportu mislim da nije bilo.

 

Inace, fantazeri, provalila sam kako se racuna rezultat lige! Ne otvarajte spojler dok duboko ne udahnete, posto ovako komplikovanu matematiku verujem da nikad niste videli.

 

 

 

 

(59.8+55.25+54.65+54.05+53.45)/5=55.44  :lolol:

 

Da, saberu se rezultati 5 najuspesnijih iz lige u generalnom plasmanu i zbir se podeli sa 5. :isuse:  Ne moze biti jednostavnije. Ne mogu da verujem da nisam tako probala i ranije.  :isuse: Jos uvek mi nije jasno kako nasa proslogodisnja ima 80+, ali to je neki bug.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Tina Maze nece skijati sledecu sezonu.

 

Tina Maze

 

Dear sport friends and my fans,

 

As I did not officially announce my plans for the future yet, I thought it would be the right time to write you this message.

After 16 long and successful seasons, practicing all disciplines, I feel that my body and my mind need a longer rest than usual. I will allow myself a one year break before taking any further decision.

I will use this opportunity to finish my degree and give some of my time for marketing and communication activities to my partners Stöckli, Milka, Fila, Alpina Watches, Feel Slovenia, Zlatarna Celje and other projects that I have in mind.

I would like here to sincerely thank you for your support all these years and I hope that you understand and respect my decision.

I will let you know about the future developments and wish you a nice summer

Sincerely Yours,

Tina

 

Dragi športni prijatelji in navijaci,

 

ker še nisem uradno naznanila mojih načrtov za prihodnost, se mi zdi, da je primerno, da o tem povem več s tem sporočilom.

Po šestnajstih dolgih in uspešnih sezonah, ko sem trenirala in tekmovala v vseh disciplinah mislim, da moje telo in um potrebujeta daljši počitek kot po navadi. Vzela si bom leto dni premora preden sprejmen nadaljnje odločitve.

Čas bom izkoristila tudi za to, da dokončam diplomo, nekaj pa ga bom namenila tudi marketingu in komunikacijskim aktivnostim s partnerji: Stöckli, Milka, Fila, Alpina Watches, I Feel Slovenia, Zlatarna Celje ter drugimi projekti, ki jih imam v mislih.

Na tem mestu bi se vam rada iskreno zahvalila za veliko podporo v vseh teh letih. Upam, da razumete in spoštujete mojo odločitev.

O nadaljnem razvoju dogodkov vas bom obveščala.

 

Želim vam lepo poletje.

 

Iskreno Vaša,

Tina

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...