Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Kako mislis "razliciti brojevi bodova, a ne lista?" Mislim, ranije sam zavrsavao i 143. recimo, ali sad sam zaredao tu seriju. Inace sam ukupno 13., mada i dalje ne kapiram sta tacno se tu gleda.

Link to comment

Npr. Tri takmicara imaju po 50 bodova, 7 po 47, 15 po 40 itd. I ako ti imas npr 39, bices po tom boddovanju na 4. mestu (iako si kad gledas listu takmicara 26.)   A za konacnu listu se gleda 5 najboljih rezultata. Pa ti plasmani po kolima su nebitni u recenici, pa sau verovatno zato greskom i napravili tu glupu tabeli po broju bodova

Link to comment

Ima i taj plasman, kad kliknes na per races liderbord... a ovo su negde na polovini sezsone poceli tako da beleze.

Edited by Timmy
Link to comment

Velika greška Hirsera. Komplikuje se borba za veliki globus.

 

A mali možda Felix vec danas uzme :)

 

Edit: los Felix, ne znam sto je ovako kao čkapi vozio.

Edited by Timmy
Link to comment

Šteta za Felixa, mogao je danas završiti posao..

 

#fantasy

 

Mauci, kako si bre uspeo da izgubiš danas. Ja dosao da ti čestitam pobedu i danas i u konačnom plasmanu, kad vidim da sam ipak ja pobedio danas :D

 

Tek mi sad zao za glupost od prošle nedelje, već bi bilo izvesno da sam ukupni pobednik. Ovako borba nas trojice traje i u poslednjem kolu. A jel znate šta se uzima u obzir kod istog broja pobeda? To nikako ne uspeh da shvatim..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...