Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Imam 6 kandidatkinja za top 10 danas, a preostale 4 cu da dobijem lutrijom. :isuse: Izgleda da ce cak i timsko takmicenje sutra biti uzbudljivije od ove dve kombinacije. 

Link to comment

Imam i ja tih koje bi mogle da udju, ali nije ono kao kad ti 10 mesta nije dovoljno, jer bi bar njih 15 moglo do top 10. Ovde ima njih 5 koje ce se boriti za medalju, a gomila ostalih bi mogle i da popune preostala mesta, a i da ne zavrse slalom. Dodje mi isto da stavim npr. Gut ili Mowinckel, i jednoj i drugoj je sansa da ne zavrse slalom/naprave ogromnu gresku bar 70%, zato i kazem da cu ih izvlaciti na lutriji. 

Link to comment

Opet se ne razumemo.  :lolol: To i ja kazem, jako malo onih koje su sigurno tu (njih 5-6) i onda jos 10 onih koje bi mogle da popune preostala mesta, tj. koje imaju podjednake sanse da (ne)zavrse slalom.

 

Nemam pojma koga da izbacis, nisam jos ni kod sebe odlucila, ove dve sam samo navela kao primer. Nemoj Vonn da izbacujes, iako kaze da nije stala na slalom skije 2,5 godine do prekjuce, ipak je nekad bila vrlo dobra slalomasica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...