Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Trke Lindsey Vonn je sve teze gledati jer su zbog njene jurnjave za brzinom uvek na granici da budu ili savrsene ili samoubilacke.

Edited by Bane5
Link to comment

Nista nisam stigla da odgledam sem poslednje petorice u slalomu. Sto mi je drago sto Austrijanci nisu uzeli nijednu pobedu u Kicbilu! :)

 

Lindsey kako je krenula, eto je na 70 do kraja 2015. :ziga:

Link to comment

Hm, sad gledam i izgleda mi nije sacuvalo zadnji poredak koji sam sastavio sinoc. Ipak imam isto kao ti, 8 u 10 i pogodjen Hirscher.

 

Cim promenis, odmah se sacuva. Valjda? Al svakako ti ne znaci nista.

 

 

A sta se cudite za Lindsey, to sto ste je vi otpisali ne znaci da nije mamojebacica :P

Link to comment

Nije cudjenje vec divljenje, i nije je niko otpisao, samo smo ocekivali drugaciju taktiku (nerizikovanje do SP-a) u povratnickoj sezoni. Nismo racunali na ludilo u glavi nakon sto ju je to isto ludilo sprecilo da ode u Soci. :)

Link to comment

Cim promenis, odmah se sacuva. Valjda? Al svakako ti ne znaci nista.

Pa ne bi bilo prvi put da sajt nesto baguje. Sinoc sam izbacio Hargina, Horosilova i jos jednog, valjda Grangea, i ubacio Yulea, mladjeg Matta i Lizerouxa. A sad ih nema, mada mozda bude kasnije kad apdejtuju rezultate.

 

Lindsey je nestvarna.

Link to comment

Nije to losa taktika. Kad ubodes tu bude i mnogo bodova za 30+. Ja ziherasim suvise, moram malo menjati do kraja.

 

 

I izvinjenje ostalima sto smaramo sa fantazijem, necemo jos mnogo :)

Link to comment

Ti si bre mnogo ozbiljna :D

 

Ma jok, samo se ti i ja nekad ne razumemo. :D Lindsey pati od jednog jakog sportskog ludila i samo neko isto tako lud je mogao da ocekuje bas ovakvu sezonu. Eto, sad sam ti rekla da si lud. Ozbiljno. I bez smajlija. 

 

A da necemo jos dugo o fantaziju govorimo vec 3 meseca. :D Za rizikovanje je SP idealno mesto. Tu uvek bude nekih iznenadjenja, samo ih treba ubosti. 

 

Edit: A kad smo vec kod Vonn i kod fantazija, bivsi muz joj drzi 5. mesto u generalnom plasmanu. I prosle sezone je bio u samom vrhu. Ne znam kako ide Woodsu. :D

Edited by Tolaa
Link to comment

:D

 

Ja na Lindsey gledam jednostavnije. Ona nikad nije taktizirala, pa mi je bilo logicno da nece ni ove sezone. Pogotovu sto je gladna pobeda posle pauze. A kvalitet nije nikom sporan. 

 

A tog bivseg ce stici Mauci :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...