Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

aham.posebno ovaj momenat:
Efekat je bio potpun kada je demonstrirao ljudski život uz pomoc kanapa, presecajući ga do poslednjeg malog parčeta, baš kao što nam brige, svađe, posao i loše zdravlje skraćuju efektno korišcenje života. A to poslednje preostalo parče je ono što pružamo sebi, u čemu uživamo, ono što je pravi, autentični život. To je, ujedno, cilj AAH! - okupljanje svih pravih Hedonista sa ciljem da se to parče života poboljša, a možda i produži.
ovakvim i sl. demontracijama i primerima su me svojevremeno (tj. nas, nisu samo mene) drndali HR psiholozi i treneri u jednoj tajkunskoj firmi. 24/7 motivacija i pozitivni stavovi su imperativ za uspeh! sada im malo manje zelim sporu i bolnu smrt, mora jos vremena da prodje.
Link to comment

**** hedonista. Kao i onima koji za sebe tvrde da su ludi.

Edited by teacher
samo bez poziva na nasilje molim
Link to comment

DA LI JE CELA SRBIJA U "HEJTU"? Predavač na fakultetu za medije i komunikaciju Istok Pavlović kaže da je prva stvar koja to objašnjava činjenica da će ljudi koji imaju negativno mišljenje pre ostaviti komentare. "Ovi koji misle negativno češće će ostaviti komentar zbog čega deluje da je cela Srbija u mržnji i hejtu. Ali oni su samo najglasniji i to nije tako samo kod nas", navodi Pavlović, dodajući da je u Velikoj Britaniji rađeno istraživanje koje je potvrdilo da najčešće komentare ostavljaju nezadovoljni.On, međutim, upozorava da komentari utiču na formiranje javnog mnjenja koliko i sam tekst, a možda i više.www.mondo.rs/s280276/Info/Nerviraju_vas_necovecni_komentari_na_netu.html
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...