Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Da, čime se taj lik bavi? Prodaje avio karte preko svog sajta i dobar je 7€ po svakoj karti, ako sam dobro ispratio. Šta još radi?Wilde, vidi se da nisi viralan, #nominativ
Na koju foru može da bude jeftinije preko njega nego preko sajta kompanije, a još se i dodatno ugrađuje?
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Čekajte, vi sada postavljate pitanje zbog čega postoje agencije i agenti preko kojih ljudi kupuju avio karte?Problem sa fakin torbicom nije to kako zarađuje (ako je ovo model njegovog poslovanja) nego to što se userava ljudima u život svojim 365 pogledom na svet.

Link to comment
Da, čime se taj lik bavi? Prodaje avio karte preko svog sajta i dobar je 7€ po svakoj karti, ako sam dobro ispratio. Šta još radi?Wilde, vidi se da nisi viralan, #nominativ
Pa kad neće da me pozovu na #tweetup da naučim :( #onokad
Link to comment

Svoj davno doživljeni ali nikada zaboravljeni prvi tinejdžerski poljubac sa brucošijade u suterenu Više poslovne*, Zorana je Istok ponovo sreo na otvaranju #predivan Costa Coffee lokala na Bulevaru jedne optimistične postpetooktobarske vračarske večeri i nerazdvojni su ever since.* - Na brucošijadu ga je maloletnog prokrijumčarila komšinica Svetlana koju je bio blam da ode sama i ispadne lejmer, a Istok je delovao kao pogodan pratilac pošto je bio bucili i ruku na srce izgledao kao manja i nešto ružnija devojčica, zbog čega je i upao u oko starijem i znatno korpulentnijem, ali nimalo više socijalno prilagođenom Zoranu.Danas često zajedno provode vreme praveći lažne profile da bi lajkovali Delta Sport entitete na društvenim mrežama i ostavljali negativne komentare na stranicama kampanja koje zagovaraju promene načina razmišljanja koje vode ka boljoj budućnosti. Takođe, jedu s nogu, šlihtaju se po strankama, nose roze i slikaju police kada se vrate iz Tempa.Realno, otkud vam uopšte ideja da se on nečim zaista bavi?

Link to comment

To lajkovanje stranaka je 1 dno - mislim na Torbicu koji sa Ivičinim gejom Borisom tvituje da je protiv parade, i na Istokovo brendiranje Tesle odmah nakon izvora.

Link to comment
To lajkovanje stranaka je 1 dno - mislim na Torbicu koji sa Ivičinim gejom Borisom tvituje da je protiv parade, i na Istokovo brendiranje Tesle odmah nakon izvora.
To je to.
Link to comment
Pa kad neće da me pozovu na #tweetup da naučim :( #onokad
Na temu tvitapa, vidim da ima neki Neša koji ide na svaki jebeni događaj koji se organizuje. Mislim da je liku zanimanje da prisustvuje tvitapima i sličnim dešavanjima.
Link to comment

apelujem na forumaše da za sledeće okupljanje trebuju od tičera ovakve pozitiva nejmtagove, a ne da se okupljaju anonimno ko ološ neki. i svako da napiše gde radi, da se širi netvork. zato nas i ne zovu na one domaće webiventove, kad smo ko indijanci... :(ivančica :wubić:

Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...