Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

momci, ako je nezaposlenost zaista 20%+, mozda je vreme za javne radove :wicked: lopata, pikavci u parku, farbanje sivog bg betona?kod vas je djavo izgleda odneo saluon a liter note, mnogi nezaposleni vam rade na crno + dijasera hrani masu ljudi....@pace, mogao bi da uradis 1 serb/us komparativnu analizu welfarea; imam osecaj da srbowelferashi nisu u 1 dire straitsu kako se to cini?/money 4 nuttin, chicks 4 free/ :)

Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

@pace, mogao bi da uradis 1 serb/us komparativnu analizu™ welfarea; imam osecaj da srbowelferashi nisu u 1 dire straitsu kako se to cini?/money 4 nuttin, chicks 4 free/ :)
Можда бих и могао, кад бих имао податке. А немам.
Link to comment
Eliminišite iz okruženja ljude koji vas koče i zagađuju lošim pričama. Ne treba vam prijatelj koji će vam stalno govoriti kako je u Srbiji sve loše i kako smo najgora zemlja na svetu. Prekinite da se družite sa takvim ljudima i pronađite neke koji mogu da vas pokrenu i motivišu.
jebote!!! nije me skoro ovako iznervirao neki tekst iz Srbije. Posto mi tamo na blogu komentar 'ceka moderaciju' pa mozda nikad i ne doceka objavljivanje, evo mu odgovor ovde, nadam se da ne smeta:nista se ne brinite, mi sto smatramo da je u Srbiji dozlaboga lose (ne samo u finansijskom smislu) eliminisali smo se sami: od drustva sa faksa u Srbiji ostala saka jada (a nismo imigracioni talas 90tih vec od 2006. pa na ovamo). I nastavlja se. Kako rece Tibor Jona u jednom svom tekstu “vise nas je na skajpu nego u kafani, ako me razumes”. Jos da mi neko objasni kako to srpsko drustvo profitira ovom samoeliminicajom visokoobrazovanih koji, eto, misle da je u Srbiji lose (i nemaju problem da to kazu)?koliko jos nas ovakvih mracnih pesimista treba da se eliminise da toj jebenoj nasmejanoj Srbiji napokon sine zasluzeno sunce koje joj izgleda, po nekima iz redova ovih 365ovaca, samo mi uskracujemo?(citam ovaj topic i otvaram cokoladu a na pakovanju pise "It's about optimism." - nek se nosi u picku materinu! :fur: )
Link to comment

Jesam li već rekao da hoću da budem life coach? Danas bio prilog na Studiju B, podsetio sam se kako je to zanimanje kao skrojeno za mene.

Link to comment
Jesam li već rekao da hoću da budem life coach? Danas bio prilog na Studiju B, podsetio sam se kako je to zanimanje kao skrojeno za mene.
moras prvo da usavrsis engr menandzment
Link to comment
Jesam li već rekao da hoću da budem life coach? Danas bio prilog na Studiju B, podsetio sam se kako je to zanimanje kao skrojeno za mene.
Gledao i ja taj prilog. "Svaka osoba treba da ima svog lajf kouča, koji se stara stalno o njoj". Nije loše.
Link to comment
Gledao i ja taj prilog. "Svaka osoba treba da ima svog lajf kouča, koji se stara stalno o njoj". Nije loše.
Лајф коуч, то је као онај лајф вест, али у облику кочије?Него, неизводљив је тај предлог (еџектив) из тог прилога (едврб), јер онда пола човечанства треба да буде тај кушет другој половини, а онда та прва половина нема своје вагоне.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...