Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

e sad drvlje i kamenje a žena je u par rečenica sublimirala sve ono što ne valja sa tom usranom inicijativom 365 dana puštanja balona.

Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

napisala je morgana, to je transakciona analiza, pravac u psihoterapiji. verovatno je zavrsila neki deo kursa iz toga
jbg, kasno video
Link to comment

vreme ima novi tekst koji nije ali jeste o djokovicu:fiziologija tenisa :Dedit: ako je u pitanju neki specijal tj smislena serija tekstova o djokovicu koju ja nisam do jutros primjetila, onda sori.u svakom slucaju, dosadni su.edit2, jeste specijal o tenisu. onda nista.mislila sam da ce mozda nastaviti u saper vs koljevic stilu.(da ne pisem sad novi post, meni je reklamiranje srbije srbiji (ajd, i svijetu) putem djokovica sasvim ok. tj, to mi najmanje smeta. smijesni su mi bili tekstovi u vremenu i nspm sa 3 koraka vise u analizi nego sto je logicno. i ukusno, ako govorimo o koljevicki i prici o srbiji 90tih)

Edited by morgana
Link to comment
Jel mogu ja da budem TA savetnik, pa da šamaram žene bez posla? Jel treba neki kurs ili samo moraš da misliš pozitivno?
Mos kod Zokija Milivojevica na edukaciju, pa posle na superviziju, za tricavih 100 jura po satu :)
Link to comment

Milivojevic je onaj koji se zalaze za umerenu primenu fizicke sile u odrastanju ? Nije ni cudo sto bi i ova žena malo vaspitno šamarala druge .

Link to comment

e jebemti zemlju, tj zemlje, u kojima samo opozicija moze da artikulise i prevede u nekakav protest nezadovoljstvo sto vlada ne odgovara kako treba na ekonomsku krizu (koja jeste ogroman ogranicavajuci faktor, naravno). a kakva je opozicija, imamo srece sto ne rade nista.edit, milojevic sto odgovara na pisma citateljki u zenskim novinama?jeste, reko mi gugl

Edited by morgana
Link to comment

milivojevic. je l' problem odgovarati na pisma citateljki? mozes da budes TA savetnik, rekla bih po sajtu. ne mozes da budes TA terapeut. ali, nije TA problem ovde, stvarno ne, problem je ta budaletina, vesna, sta li. nju da sutiramo, da se ne izvuce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...