Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

danasnji tekst (istoka pavlovica) je o djindjicu
ja isla sa autorom u gimnaziju. jebiga, predsednik odeljenske zajednice od prvog razreda ...
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

dođe mi da osnujem pokret "Moje pravo na sarkazam 365 dana u godini".pored svih pokazatelja o niskom BDP-u, visokom stepenu korupcije, niskoj socijalnoj zaštiti, obrazovanju na predposlednjem mestu u regionu, ovi pasivno agresivni likovi (uz podršku precednika i krnjeg sastava opskurnog VIS-a) mi osporavaju pravo na ironiju i autoironiju.to mi ko hleb.
Придруг. Сарказам није неопходан, ал' много помаже.Цео тај донт вори би хепи покрет личи на продају плацебо дроге.
Link to comment
ali, jebote, necete pomoci deci na haitiju
Pa to je to, svatko može biti mlad, ljigav i probitačan, samo je pitanje stava. Ostali (uključujući Haićane) će bit dobri za samlit u Purinu.
Link to comment
Pa to je to, svatko može biti mlad, ljigav i probitačan, samo je pitanje stava. Ostali (uključujući Haićane) će bit dobri za samlit u Purinu.
:lol: vala bashsecam se nesrecnog zemljotresa u Japanu i nevidjenog grafickog odgovora na isti - zahvaljujuci genijalnom grafizmu japanske zastave. Da je zemljotres pocepao neku zemlju koja nema crvenu tacku na beloj pozani za svoj simbol, grafichari sveta bi ostali ravnodusni :isuse: izbombardovase blogovima, fejsbucima i linkovima na njohova graficka resenja "za pomoc Japanu" da li je do moje intelektualne inferiornost ili sta, nikako da uklavirim kako nekom japancu moze da bude lakse kada vidi na beloj pozadini crveni krug sa kojeg se sliva krv.
Link to comment

jucerasnji tekst je vrhmlada izvozno orijentisana freelancerka koja pije srpski tecni jogurt i uziva u nemanju paypala i slobodi koju omogucuje niska ucestalost video nadzora u srbijinapomena: citati i komentaredoduse, za kamere se i slaze sa forumom. kamere su smrt za slobodu! angry.gifsta ja znam o literarnim formama, mozda je i ironicnaevo recimo ono o registarskim tablicama... neprocenjivoironicna je. ajd, to je jos i pomak.jos samo da patentira i proda ovo zaposljavanje preko interneta.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...