Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Znači od svoje trinaeste godine se trudim da svoju rođenu majku naučim da manje brine, da se više opusti, da uživa, da shvati da ima dete koje će zauvek umeti da sanja, mašta, igra se, da voli, da želi, da očekuje od života mnoge „nemoguće“ stvari, da veruje da nemoguće stvari ne postoje, da je nemoguće jedino jedno takvo dete ukrotiti i objasniti mu da je život ozbiljan, jer je to isto dete odavno, još sa svojih 13 skontalo da je život upravo baš, jedna velika dobra, zanimljiva, vesela zajebancija.
na stranu sav ovaj ponies pooping rainbows kontekst, ova jukstapozicija mi je posebno carska. laugh.gifa sad, uz rizik da me se etiketira kao tin foil hattera: ovo ne da je dirigovano i orkestrirano s vrha™, nego sve pršti.s tim u vezi mislim i da ovo što se rodilo nikako ne treba ljuljati. jeste domet blogerskog lobiranja i brejnvošinga ograničen, ali o ovome su širili pozitivu i na dnevniku i po još 100 medija (i mene živo zanima koji su tonovi dominirali tom emisijom na rtsu. nisam još pogledala). već se po medijima provlačila ona kostićeva (valjda je on, brkam tajfune) kenjaža o lenjivcima i nesposobnjakovićima, ali je dočekana na nož. kapiram da powers that be sad rezonuju u stilu- sačekaćemo još malo da ovo uzme maha, pa ćemo onda lepo da vam objasnimo da nismo mi nesposobni, nego da je svo sranje u kom se zemlja nalazi ako ne isključivo a ono većinom vaša krivica, mi smo siroti radili koliko smo mogli, al ste vi stoka koja neće da joj bude bolje. a uopšte ne treba puno da neko kome se konstantno govori da je stoka na kraju i postane stoka. toga se najviše plašim i zato mi je sve ovo neviđeno gadno bez obzira na to što možda neki od blogera gaje zabludu da oni ili ostali pišuone bljuzge tek da bi "nekom ulepšali dan". takođe bih daleko više volela da se ispostavi da su sve ovo slučajnosti, pa da mi se druga deca smeju jer sam paranoik, nego da sam u pravu za ovu ljigavštinu. Edited by Joshua
Link to comment
kapiram da powers that be sad rezonuju u stilu- sačekaćemo još malo da ovo uzme maha, pa ćemo onda lepo da vam objasnimo da nismo mi nesposobni, nego da je svo sranje u kom se zemlja nalazi ako ne isključivo a ono većinom vaša krivica, mi smo siroti radili koliko smo mogli, al ste vi stoka koja neće da joj bude bolje. a uopšte ne treba puno da neko kome se konstantno govori da je stoka na kraju i postane stoka.
Ako im poruka, makar i pokusali da bude subliminalna, bude takva, izborni rezultati ce im biti gori nego da ima se predizborni spotovi sastoje od petominutne scene iz neke kafane u kojoj Tadic, Djilas i Djelic sede za stolom sa po rakijom ispred sebe i ceo spot provedu placuci i naricuci nad "ukletom srpskom sudbinom" sa pauzama za "ziveli".
Link to comment

i ja sam istog misljenja. samo mi jos nije najjasnije da li je u pitanju dete il pastorce, odnosno da li su organizatori sami dosli na ideju pa su podrzani kasnije ili im je iznutra ubacena ideja na nekom od sastanaka pa siroti veruju da su se sami dosetili. doduse i ja se nadam da gresim.

Link to comment
takođe bih daleko više volela da se ispostavi da su sve ovo slučajnosti, pa da mi se druga deca smeju jer sam paranoik, nego da sam u pravu za ovu ljigavštinu.
Ne vidim čemu odstupnica, šta drugo može biti motiv za organizovano propuštanje intime i svakodnenice kroz pink filtere, a da nije agenda, u ovom slučaju političko-marketinška? Strpimo se, dočekaćemo i ove izbore.Zasebni slučajevi postoje naravno, imam ih i u familiji, ljudi koji pronalaze lepotu u odbačenom ulošku na zemlji ili kondomu koji vijori na grani, ali to su depresivci koji umisle da im ne trebaju lekovi, pa tako bauljaju okolo tugaljivog i setnog pogleda. Povratak na terapiju, i to pojačanu dozu, rešava problem, lično se ja uverio. Farmakoterapija je majka Srbije, tu nema greške.
Link to comment
Ne vidim čemu odstupnica, šta drugo može biti motiv za organizovano propuštanje intime i svakodnenice kroz pink filtere, a da nije agenda, u ovom slučaju političko-marketinška? Strpimo se, dočekaćemo i ove izbore.
valjda podsvesno. mene je bez zezanja sramota od same sebe kad krenem da razmišljam o nečemu, pa počnem da se zakrivljujem ka paranoji. nisam sklona teorijama zavere i "nešto je šušnulo" i "jel se ona senka pomerila?" rezonu.ali ako ovi nastave sa svakodnevnim kretenarijama, za koji mesec se neću začuditi ni ako iz njih poiskaču gušteri. ph34r.gif
Link to comment
takođe bih daleko više volela da se ispostavi da su sve ovo slučajnosti, pa da mi se druga deca smeju jer sam paranoik, nego da sam u pravu za ovu ljigavštinu.
Podižem ulog i dodajem tekst iz Vremena u zaveru. cool.gif
Link to comment

Kad se sajt pretvara u „fondaciju“? el taman stižu za novi ciklus raspodele sredstava iz pretpristupnih fondova Delević-Đilas? Tek ćemo da dobijemo tikove od silne lepote i optimizma, samo polako.

Link to comment
i ja sam istog misljenja. samo mi jos nije najjasnije da li je u pitanju dete il pastorce, odnosno da li su organizatori sami dosli na ideju pa su podrzani kasnije ili im je iznutra ubacena ideja na nekom od sastanaka pa siroti veruju da su se sami dosetili. doduse i ja se nadam da gresim.
promače mi ovo. ako već smem da se razularim s pretpostavkama- pre situaciju zamišljam kao 1 direktno "e, sad vi lepo počnite da pišete to i to", ništa hint hint wink wink. što bi organizatorima cinculirao neko ko ih drži u džepu? @ Conspiratormože. sve može. biggrin.gif
Link to comment
Ne vidim čemu odstupnica, šta drugo može biti motiv za organizovano propuštanje intime i svakodnenice kroz pink filtere, a da nije agenda, u ovom slučaju političko-marketinška? Strpimo se, dočekaćemo i ove izbore.Zasebni slučajevi postoje naravno, imam ih i u familiji, ljudi koji pronalaze lepotu u odbačenom ulošku na zemlji ili kondomu koji vijori na grani, ali to su depresivci koji umisle da im ne trebaju lekovi, pa tako bauljaju okolo tugaljivog i setnog pogleda. Povratak na terapiju, i to pojačanu dozu, rešava problem, lično se ja uverio. Farmakoterapija je majka Srbije, tu nema greške.
:lol: :lol: :lol:http://www.youtube.com/watch?v=8yfpPpu7bikTako nešto?
Link to comment
Zasebni slučajevi postoje naravno, imam ih i u familiji, ljudi koji pronalaze lepotu u odbačenom ulošku na zemlji ili kondomu koji vijori na grani, ali to su depresivci koji umisle da im ne trebaju lekovi, pa tako bauljaju okolo tugaljivog i setnog pogleda. Povratak na terapiju, i to pojačanu dozu, rešava problem, lično se ja uverio. Farmakoterapija je majka Srbije, tu nema greške.
Lupetaš i bezobrazan si.
Link to comment
Lupetaš i bezobrazan si.
Jok, samo je negativan, a tako nikad neće dobiti produženo bolovanje u firmi gde je sekretar (i povremeno freelance gazda).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...