Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

To je ta odvojenost od spoljnog sveta što sam već pominjao. Sve dok imamo omiljeno šetalište pored reke, klupicu u parku ili bliskost za dragim ljudima, svejedno je gde živimo - u Avganistanu, Francuskoj ili Srbiji.
pa dobro, ovo fercera na metafizickoj ravni. to se valjda zove Zen. Lepo u Meksiku, Afganistanu, lepo u Brazilu (a ako te neko kidnapuje, uzivaj u zracima sunca koji se probijaju kroz umrljana stakla otmicarskog Forda i intenzivno uranjaj u diskretni miris znjecenog manga sa prljavog sedista).Registrujem pod hitno domen www.lobotomija.com i krecem da skupljam saradnike - jer volim ovu zemlju, volim predivne ljude koji zive u njoj i zelim da im pomognem.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Registrujem pod hitno domen www.lobotomija.com i krecem da skupljam saradnike - jer volim ovu zemlju, volim predivne ljude koji zive u njoj i zelim da im pomognem.
count me inпраштај у колору :D
Link to comment
Registrujem pod hitno domen www.lobotomija.com i krecem da skupljam saradnike - jer volim ovu zemlju, volim predivne ljude koji zive u njoj i zelim da im pomognem.
pa, i ja pre nekoliko strana pokrenuh inicijativu za www.365slepihdana.comsamo povez preko očiju i oma će nam svima biti fino
Link to comment

ko da bi miodrag kostic postigao u zivotu ista bez srecnih misli i vilinske prasine -_-

Edited by morgana
Link to comment
едип 2. госпо тауреан, не слушај тог милерама и не дај му никакве паре :lol:
ne, ne! ne slusaj nista termalku, ona je 1 veliki zlikovac!
Link to comment
gordana comic kao vilijam od baskervila brani pravo na smeh
Uuu, kako lose. Kakva zamena teza. Kakvo frljanje terminima. Licemerje je u njenoj definiciji da ne govoris o onome sto radis. Ja mislio da je jedno govoris, drugo radis.
Link to comment

Ne bih da paranoišem, ali baš pre koji sat videh reklamu koju potpisuje McCan Erickson, je l'te, za "Lav" pivo, a u kojoj se poentira rečenicom: "Jer imamo pravo na dobra vremena".

Serijal TV reklama, za koje svi očekuju da će postati novi hit i u kojima Lav pivo prepoznaje i nazdravlja pozitivnoj strani Srbije...
Link to comment
Ne bih da paranoišem, ali baš pre koji sat videh reklamu koju potpisuje McCan Erickson, je l'te, za "Lav" pivo, a u kojoj se poentira rečenicom: "Jer imamo pravo na dobra vremena".
...Reditelj i scenarista tvrde da su reklame zasnovane na originalnim uvidima u najpozitivnije, najduhovitije i najinteresantnije momente koje izdvajaju Srbiju i njene stanovnike od svih drugih. Imaju pravo!
pa, to samo daje krila nama, teoretičarima zavere znači:- sajt- tadićev "novi optimizam"- medijska podrška rts- reklame za pivo "zasnovane na originalnim uvidima u najpozitivnije, najduhovitije i najinteresantnije momente koje izdvajaju Srbiju i njene stanovnike od svih drugih"lepo sam ja reko, još nas samo čeka neki festival optimizma Edited by spin&doktors
Link to comment

a ne znam kakvu bi javnu težinu uopšte više imali tekstovi nezvaničnog portparola miroslava miškovića

Edited by spin&doktors
Link to comment
el to piso onaj ko je piso da su napadi na tajkune - napadi na Srbiju? hm
taj, taja samo kenja nešto i morališe okolo
Link to comment

je li vazno? je li tacno, ovaj deo o laziranju najvaznijih ekonomskih pokazatelja u poslednjih ko zna koliko godina? (ozbiljno pitam, nemam vremena da proveravam)

Edited by Aleksija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...