Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Pa zato što su to napravili baš ti uticajni, pa da bi bilo kipin it ril oni pričaju o tegobama koje su sami iskusili, jer eto to tako izgleda. Mislim, kome nije bilo jasno koji su tviteraši i internetaši kod nas melvini, sada će im sigurno biti jasno kada čuju nekog faking Nebojšu Radovića kako nrdovskim glasom objašnjava kako više ne može da piše baš šta hoće jer će ga neko prozvati da je to što piše retardirano. Jedina normalna priča je Boban Stanojević, njega kapiram da stvarno ozbiljno prozivaju, ali baš to što kažeš, onda ovi melvini umanjuju tu relativno ozbiljnu priču do nivoa na kome je skroz legitimno da prosećan gledalac kaže "bože savaote na rolerima koja je ovo gomila nebitnih gluposti KO JE DAO PARE ZA OVO?"

Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Ma videh koja je NVO i pokušavam da iskopam ko je dao donaciju za ovu budalaštinu. Zbog ovakvog ološa sve NVO bije glas da prave glupave projekte radi uzimanja para. Napalm.

Link to comment

Ma videh koja je NVO i pokušavam da iskopam ko je dao donaciju za ovu budalaštinu. Zbog ovakvog ološa sve NVO bije glas da prave glupave projekte radi uzimanja para. Napalm.

i pristojne nvo kritikuju shto nisu orne za saranju a novci leze razbacani...

Link to comment

Ma videh koja je NVO i pokušavam da iskopam ko je dao donaciju za ovu budalaštinu. Zbog ovakvog ološa sve NVO bije glas da prave glupave projekte radi uzimanja para. Napalm.

 

Unicef

Link to comment

e do kurca.

 

pazi ti te slinave degenerike, smrdljive grebatore koji se žale da ih kritikuju na tviteru, to je njima, plačipičkama, jalovim, beskorisnim paramecijumima - nasilje. 

 

jao što nisam Pol Pot, videli bi oni šta je nasilje, pička im materina žvalava.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

jao što nisam Pol Pot, videli bi oni šta je nasilje, pička im materina žvalava.

 

Eto, opet trpe nasilje™.

 

Pa niko se tebi nije direktno obratio, care.

Edited by Lrd
Link to comment

Eto, opet trpe nasilje™.

 

Pa niko se tebi nije direktno obratio, care.

 

Ne volim banalizovanje pojma "nasilje". Naravno da mi se nisu direktno obratili, misliš da imam paranoidnu šizofreniju pa da mislim da su snimali spotove baš za mene? Mislim da je ovo traćenje resursa na gluposti, banalizovanje ozbiljnih stvari.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Jeste jasno ali sam ja oglupaveo od omorine pa nejasno pišem. Oni banalizuju pojam, ne ti.

 

bitno je da se slažemo da je ovim ljudima potrebno malo rada na otvorenom.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

kakvo najjadnije 'kme, jedan mi je rekao, drugi mi je rekao' drukarenje.

posebno je jadno što je sve to umotao u 'mrze me samo zato što sam inovator/dovlačim sa zapada/mrze me nacoši' priču.

pa jbte, možda stvarno nisi smešan, jel ti to nije palo na pamet? 

nemam pojma ko je ovaj tip, niti me posebno zanima da mu tražim uratke. ovo je toliko jadno, da mi se uopšte i ne informiše o njegovom stendapu, pa makar bio i džordž karlin. mada, čisto sumnjam s obzirom na stav koji ima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...