Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

hehe, kako vas je napucala.

Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 6h I najbitnije, ismevanje drugih je prolazno - nikad ne ostavlja traga i nikada ne ostaje upisano u istoriji. Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 6h Ismevanje drugih je bezbedno - lajes iz copora, iz kompjutera, sakriven u masi. Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 6h Ismevanje drugih je prosto - ne trazi ni obrazovanje, ni rad. Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 6h Ismevanje drugih je besplatno.
http://www.youtube.com/watch?v=Gs-OyjJukqQ :fantom:
Link to comment

vidi da je tristašesetpetolepodandžijstvo uzelo maha u narodu:

Ljubiša Đurović, Petrov otac, kaže da on ne zna da je njegov sin maltretirao profesora Nebojšu Bazića.- Nemojte o tome ništa da me pitate. Hajde da pričamo o pozitivnim stvarima i svima će biti lepše. Otkud znam da li je moj sin učestvovao u tome?! I da jeste, nije bio sam. Za sve je kriv sistem školstva. Sin mi sada živi u Americi i uspešan je. To se desilo pre mnogo godina - kaže Đurović i dodaje da je profesor Bazić izuzetno fin čovek i njegov kućni prijatelj.http://www.medio.rs/vesti/srbija/drustvo/mamin-sinon-je-gurao-srednji-prst-profesoru-u-usta-i-vikao-mu-kurvo_85205.html
Edited by Hella
Link to comment
  • 2 weeks later...
Bila je i kažu da je bio neki patetični pokušaj random lika da je diskredituje, ali da ga je počistila.
Trebalo bi da bude snimak, ovo mi rekoše ljudi koji su bili prisutni.
evo ga snimak:http://livetv.rs/Vid...-i-Jelena.shtml (ima i predavanje by zorannah!)pocela sam da gledam ali presla sam samo prvih desetak minuta. za sada nema nigde random hejtera.
Link to comment
jedan u predzadnjem redu spava (a i u pravu je).
vala bas.sto se ostatka predavanja tice, jedino mi je bilo zanimljivo objasnjenje jelene karakas (oko 15og min.) glede primedbi da ono na lejfstajl sajtu nije prava srbija i ono nisu nasi prosecni sugradjani, dakle, ono nije nesto sto ce stranci zateci na terenu ako inspirisani ovom kampanjom zaista i zapucaju u srbiju. ukratko, rekla je da su slikali oko 120 ljudi koji su itekako realni (i sami su se stilizovali) i da je problem u tome sto se oni koji tu srbiju i te ljude ne prepoznaju krecu po nekim drugim mestima i druze sa nekim drugacijim ljudima. hmmm... malo mi je cudna konstatacija amp, a nakon izlaganja da je kampanja usmerena na potencijalne turiste strance ali i nase ljude, da je ic ne zanimaju reakcije bilo koga ko nije "u industriji" (I dunno, valjda je mislila na strucnjake za... brending?).ukratko, nista pametno nisam cula. ali ko ima pola sata za bacit'...a da, sto se tice random hejtera, pitanja publike krecu od 22 min.
Link to comment

Vredi odgledati, sve sam biser, ali za one koje zaboli mozak odmah na početku meni su hajlajts:1) Neukusno je pričati o parama (na pitanje da li je sajt preplaćen). AMP je na masteru zarađivala više!2) Merilo uspešnosti kampanje će biti turistička poseta Srbiji sledeće godine.3) Sadržaje treba prilagođavati debilima. Najotvorenije, najnormalnije, bez imalo blama - normalizacija mediokritetstva i blage retardiranosti. Ko još voli da čita, kaže AMP, bolje je gledanje slika.Što se tiče content analysis izlaganja AMP, ubedljivo najučestalije reči "industrija", "išerovati" i neizostavno "brendiranje", mrtva trka šta je više ponavljala.Inače, likovi koji su pokušali da je isprozivaju su teške tutamute.I za kraj malo plitkosti; ja sam po dosadašnjim slikama mislila da je AMP super fit™, a ona je ustvari jedna kršna žena.

Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...