Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Cilj društveno odgovorne akcije Bloggers Network jeste značajno povećanje broja blogova koje vode pojedinci i grupe pojedinaca koji bi želeli i mogli i da zarađuju od blogovanja....Coca Cola System je u tom kontekstu angažovala devet blogera iz pet država, sa idejom da se ovaj tip promocije testira do kraja 2013. g., i ako rezultati koje je postavila kompanija Coca Cola System budu zadovoljavajući, prema rečima Milice Stefanović (Coca Cola Serbia Senior Public Affairs and Communication Manager) kampanja na blogovima se uvećava za jednog novog blogera tri puta godišnje iz jedne od država regiona, i to trebalo bi da traje GODINAMA.
usracu se od ovakvih akcija. i zasto nije zorannah medju odabranima?
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

povećanje broja blogera koji bi da bloguju za pare :isuse: .boli me dupe što kokakola nekome plaća za bilo šta, ali zvati to "društveno odgovornom akcijom" je sprdnja.

Link to comment
i zasto nije zorannah medju odabranima?
zato sto je za zorannuh 200 eur sica.budimo ozbiljni, za to ne moze da se kupi ni trecina balensijaga torbe.a tu vitki gurman ribu znam. hocu reci, znam za taj blog.vrlo je stroga po pitanju toga sta je hrana a sta djubrivo, procitala sam par tekstova i smorila se nacisto kad sam shvatila da, po njoj, tehnicki nista ne smem da jedem.malo je reci da mi je cudno da neko sa stavovima poput njenih pristaje da bude doveden u bilo kakvu vezu sa koka-kolom.
branje kupusa ili korporativno blogovanje, odaberite sami.Ja sam blogerka Mahlat i angažovala me je Coca-Cola
je l samo meni nista sa ovog sajta nece da se otvori? :unsure: mislim, na nijedan tekst nece da me prebaci...edit: ok, sad se vidi. adblock me zezao. Edited by Patty Lee
Link to comment
malo je reci da mi je cudno da neko sa stavovima poput njenih pristaje da bude doveden u bilo kakvu vezu sa koka-kolom.
Ko zna koliko je bogotac Istok dobio kad je pogazio svoje stavove i pristao da reklamira mleko ... :blink:
Link to comment

pa, ne znam kakvi su istoku ranije bili stavovi o mleku (ili o bilo cemu, kad smo kod toga) ali kakvi god da su ucestvovanje u onoj kampanji je bljuc. osim toga, istok mi ne deuje kao covek sa agendom, nego kao samopromoter. u tom smislu me od njega ne iznenadjuje nista. a ova riba (opet, na osnovu nekoliko procitanih tekstova) je bas ostavljala utisak da je on a mission. zato mi je i bilo bizarno i kapiram da su zato reakcije na njeno pravdanje (onaj link sto je ariel postavio) neblagonaklone i uopste, njeni citaoci se (vecinom) osecaju prevarenima.@arbeitmanngood point.

Edited by Patty Lee
Link to comment
povećanje broja blogera koji bi da bloguju za pare :isuse: .
Са 100% на колико?
boli me dupe što kokakola nekome plaća za bilo šta, ali zvati to "društveno odgovornom akcijom" je sprdnja.
Што спрдња? Ако ће да одговарају за то, пред неком друштвеном институцијом, јаб' то подржао.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...