Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Pa, 11 soma evra nije sića ako mene pitaš.
Nije, ali nije ni veliki biznis.Hocu reci, jesu likovi odvratni kao pojava ali je to vacarenje drzave ipak kraduckanje u odnosu na velike igrace.Lep ce da zivi, ali se obogatiti nece.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Moj utisak (a da nije na listi):Ekipa od, recimo, pet-šest najuticajnijih sasvim dobro živi od prodaje magle. Ovi ostali su deo piramide radosti,. Prvi ispod njih pokupe poslove koji su ovima neinteresantni. Oni sa još nižeg nivoa su zadovoljni da se najedu keteringa na nekom tvitapu. Takvih je naravno najviše.Klijenti: firme, sve više. Takeši je dobro objasnio.

Link to comment

ako vam se ne sviđa, neostvareni ste, isprazni, očajni, negativni, besmisleni i nezadovoljni. :fantom:

Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 20hNe poznajem nijednu ostvarenu osobu koja ima vremena/energije za isprazno hejtovanje po portalima i mrezama. Ja to citam kao krik ocaja.Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 20hKomentarisanje clanaka na portalima odavno je izgubilo smisao. Uglavnom sluzi za praznjenje negativne energije nezadovoljnih ljudi.
Edited by Hella
Link to comment

pa to ti pricam... tad sam im ja poslao mejl da ih pitam za nalog na Instagramu bas da ih "navucem" (gistro). do dana danasnjeg mi nista nisu odgovorili - zato su buljasi neprofesionalni.

Link to comment
Ana Marija Popovic ‏@AnaMarijaPop 20hNe poznajem nijednu ostvarenu osobu koja ima vremena/energije za isprazno hejtovanje po portalima i mrezama. Ja to citam kao krik ocaja.
Uh, sad kad je naprzi Srblja :jerry:
Link to comment

Jbt, Crnogorcima u kampanjama stvarno daju impute gde da se nastanjuju i borave u BG-u... Prvo je bila ona "... a sta je Crnogorac bez stana na Vracaru?" a sad ide ova... Izbleji kafu-dve na Dorcolu, donjem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...