Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Nisi dobro prekrio ime. Ako ja mogu da provalim koje je, moci ce, možda, i drugi :)
nema frke, ionako se lik outovao direktno na twit-nalogu džentrifikatorke :D Edited by garcia
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Vlasnik domena nije TOS ako sam dobro razumeo.
Vlasnik domena jeste TOS, odnosno National Turistic Organisation of Serbia.
Domain Name SERBIA.TRAVELDomain ID D51024-TRAVELSponsoring Registrar ENCIRCA, INC.Sponsoring Registrar IANA ID 455Registrar URL (registration services) whois.encirca.comDomain Status clientTransferProhibitedRegistrant ID ENCIRCA-11680Registrant Name Vladimir VukovicRegistrant Organization NTO of SerbiaRegistrant Address1 Cika Ljubina 8Registrant City BelgradeRegistrant State/Province SERBIA AND MONTENEGRORegistrant Postal Code 11000Registrant Country YugoslaviaRegistrant Country Code YURegistrant Phone Number +1.381116557107Registrant Email admin@serbia.travel
No, ako ne grešim, u ovom slučaju nije bitan vlasnik domena, već vlasnik sajta. Pošto na dnu piše Copyright Lifestyle Serbia, a ove gospođice nemaju firmu koja se tako zove, a na strani kontakt se nalazi adresa Čika Ljubina 8, može se tvrditi da vlasnik sajta jeste isti kao vlasnik domena a to je Turistička organizacija Srbije, Nacionalna turistička organizacija Srbije ili kako se već to sranje zove..travel domen ne bi ni trebalo da može da zakupi lice koje nije registrovano za obavljanje turističke i srodnih delatnosti.
Link to comment

Zar ne bese ovaj nicim izazvan jedan od ekipe uticajnih tviterasa koji je izmedju ostalog tocio pivo na beer festu sa tim istim Istokom. Otkud to da je pukla tikva?

Link to comment

Koliko sam video po FB i onima koji ga seruju, to je neki lokalni vrajer prijatnog izgleda koji pleni statusima i kurcevitoscu. Da ga jbm, isto govno ko Istok samo drugi style.edit: svi oni rade na klikove i konflikt: za motor uzmu neku aktuelnu temu (onlajn branili npr. mitrovicevog sina kada je ubio onu devojku) i udri po osudjivanju. Onaj Amitz npr. imao tekst "Ava jebi se za svratista" gde su mu napustena deca posluzila da se posere po Velikom Bratu te sakuplja klikove i lajkove po mrezama od onih sa fakuletima koji VB ne gledaju. Ili je Istok pak imao epizodu oko nesrecne devojcice i njenih roditelja kad je hajkao i mahao uplatnicama po FB i twiteru, pretnje batinama included.Sve u svemu, jedna tuzna ekipa hvatacha sitnih novcanica na svakoj nesreci koja se pojavi na medijskom obzorju. Olos.

Edited by CowBoy
Link to comment

populistička kurčevitost u fazonu "Grand je sranje, vrednosti u društvu su pale. Sada mi se divite kako sam to pametno zaključio". Idealno za ovce sa manjkom mozga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...