Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

pa to.po meni ne bi trebao uopste izbacivati komentare, buduci da slike govore ko tisucu reci.
ako je ovo njegova verzija hony sto kaze copkillah, komentari su sastavni deo cele price...pridje nekom onako naulici, ufotka ga i pita nesto licnomeni malo razvuceno i previse sentish deluje eto to mi je zamerka, malo britkija pitanja i odgovori bili bi efektniji
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

ok, ja kazem kako mislim da bi bilo bolje, a ne kako da prave kopiju
fotkanje ljudi po gradu 'nako mi nesto ne deluje bas ludacki kreativno kao koncept, poenta ovde i nije u kvalitetu fotografije (koji fakat nije nesto wow) nego bas u fotki+prici koja stoji iza nje.za belgraderaw je dovoljno naci dobar prizor za fotku a komentar pise sam autor, dok za ovo drugo fakat ne ide bez jednako duhovitih modela/sagovornika...my 5 cents
Link to comment

najjača je zeza po grobljima. :fantom:

Kraljevo-2.jpgYear 2014. is dedicated to remembering 100 years since the start of World War I. Visit the monument dedicated to the fallen soldiers who fought for our freedom from 1912 – 1918.
Link to comment
Bejaste li, braćo moja mlada,Da l' bejaste vi na groblju kada,Aj' na groblju, na golemu?— Ta uvek smo mi na njemu.Groblje j' zemlja kom se hodi;Groblje j' voda kom se brodi;Groblje — vrti i gradine;Groblje — brda i doline,Svaka stopa:Grob do groba.Groblje j' spomen doba sviju,Groblje — knjige što se štiju,Povesnica svih zemalja,Starostavnik cara, kralja.I čitulja viših slikaIzbranika, mučenika,Od početka pamtiveka,Sve j' to groblje —Al' je i kolevka.
Link to comment
jel moguće da neko može da bude toliko tupav.... :isuse:
-1.konačno nešto realno i stvarno. potpuno nezainterosavan devojka, priča telefonom, mladi, šala , jebe joj se za neke tu mrtve koji realno samo smaraju i prave nam bore oko očiju, ali ne smejalice. došla tu jer je čula da je to nešto bitno, ali je ipak dosadno i možda je bolje tu postaviti disko kuglu, jako osvetljenje i na vrhi zvučnike, te privući mlade iz celog sveta na neki dobar party
Link to comment
BGRAW120909027CM-1024x682.jpgjebem ti zivot pa ja sam bio u ovoj kafani :s_w: I bila ista atmosfera samo druga pevaljka. Svadje oko duzine pesme, isti umorni putnici i neke mlade, khm, devojke sa strane.
ovo je zanrovski cista lajf fotografija. kontam da oni nisu zeleli da dokazu neku poentu o Beogradu, vec da odvratnom blogeraskom kicu suprotstave ono sto umetnicki percipiraju kao stvarnost grada, od cike koji drzi dete da dodirne vodu u fontani, preko ludaka koji pusta korman da bi uzdigao tri prsta u vazduh, do Roma u barakama. lajf, kao Kartije Breson. supstanca zivota umesto laganja. ljubav prema ljudima, umesto snobovskog prezira. vestina umesto diletantizma. dobro umesto zla.
:thumbsup: Realan zivot, kao da gledas u proslost, kroz sve one momente slavne i neslavne, bitne i nebitne koje si prosao a koji cine zivot.
Link to comment

@shan jangde je ta kafana???meni je ova omiljena (iako ovog podvoznjaka vise nema):MilovanMilenkovicDorcol_MMM0720-1024x680.jpgWhy would you care about safety, care about SERBIA!jbg, ja ovaj beograd prepoznajem. i ovu zenu stalno vidjam!BGRAW130727DCYPK-1024x795.jpgWhy bother going to far away shopping malls – shop in the very center of Belgrade!onaj drugi (tj. prvi) lajfstaj beograd ne prepoznajem. gledam slike ulica kojima prolazim svaki dan i nije mi jasno gde je dodjavola to?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...