Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Pošto ljudi smatraju da su mace, baš kao i pogrešno spelovanje, smešni i slatki, onda oni prave ove slike.
dobro, ovo je već doktor z.inače, svaka čast za text!
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

masterirala ana marija !!!

Пре месец дана у Паризу одбранила сам мастер тезу на тему туристичког развоја седам тврђава на Дунаву и њиховом значају за развој седам градова и општина на чијој се територији налазе. Професори Сорбоне, као и професори универзитета КУ Леувен (Белгија) и Падова (Италија), на којима се такође мој мастер одвијао, били су изненађени туристичким производом који Дунав у Србији можеда понуди.
a politika je počela da objavljuje apstrakte master radova -_- Edited by gagorder
Link to comment

:lolol:Ali si pogodila pravo u sridu sa ovim apstraktom. Ja sam siguran da je ona stvarno poslala apstrakt, ili nekih par pasusa iz uvoda svog master rada. Ovo je tekst koji je potpuno nedorađen za objavljivanje u novinama. Nema uvod, nema zaključak, nema poentu (osim lepote Srbije), užas. Ali kad je dete masteriralo... što da mu ne učine?

Link to comment

u pravu je iako je žena. drugo, na ovaj topik valjda kačimo parazite koji kradu grantove, budžet (ovde da se prebaci ona nesposobna logoreična bagra koja prosi džeparac od tasovca) i nagovaraju roditelje da poje decu rakogenim mlekom, a ova je neki sam svoj privatnik kako vidim.

Link to comment

Riba je bulimična i tako to. Mislim nisu svi bulimični pa da lako održavaju liniju. A iz ovih par komentara (sa slike i iz linkovanog teksta) može da se vidi kako joj agresija šeta od autoagresije ka agresiji prema drugima. Treće, manje bitno, na koju foru azijatkinja ima bele bebe?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...