Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Nego, kad će tekst o pivu posle 10? Predosećam spektakl! ^_^

Pre jedno mesec dana odlučio sam da ostavim limunanu u frižideru i da se u narednom periodu tučem beogradskim asortimanom osvežavajućih alkoholnih pića, za promenu.

Link to comment

poučno štivo, proučite kako bi vam sopstvene džige manje bile na meniju:http://www.businessinsider.com/how-to-become-more-happy-2013-6?op=1

Link to comment

ako slučajno poznajete neke ljude koji su u fazonu da im trebaju pare:

Feng šui: Kako da privučete novac?četvrtak 4.07.2013. | 12:06 izvor: metro-portal.hr | Feng šui se bavi protokom energija i njihovim uticajem na život. Prema Feng šuiju, glavno područje stana povezano s novcem je najjužniji ugao, ali i svaka prostorija vašeg doma ima svoje područje finansija.Evo par saveta kako privući novac drevnom kineskom filozofijom uređenja doma.Radi se o najbližem levom uglu bilo koje prostorije gledano od ulaza u prostoriju, pa je poželjno ta područja ispuniti pozitivnom energijom.Za početak, ta podučja dobro očistite i sklonite nepotrebne stvari koje ste stavili u njih kako biste privukli pozitivnu finansijsku energiju. Nakon toga popravite sve slomljene ili nefunkcionalne stvari ili ih izbacite iz kuće.Navedena područja ispunite simbolima bogatstva, npr. posudama s novčićima, bambusom ili nekim drugim stvarima koje simbolizuju bogatstvo. U kombinaciji s klasičnim simbolima možete da postavite i sliku predmeta ili stvari koje želite.Sva finansijska područja kuće ispunite ljubičastom i zelenom bojom, jer je ljubičasta boja bogatstva, a zelena rasta i vitalnosti.Naravno, treba paziti i na sitnice. Novac čuvajte uredno i cenite ga, nemojte da ga držite razbacanog po džepovima i fiokama. Ako ne vodite računa o novcu, nećete ga imati, pa beležite troškove i plaćajte račune na vreme. Novac treba da delite s drugima, dajte ga, pa ćete ga i dobiti.Zahvalnost prema svemu što imate je takođe vrlo važna, jer što više cenite ono što imate, ma kako to maleno bilo, takav stav će privući nove stvari u vaš život.
Link to comment

dajte istoku para za siromašne:

"Moj Instagram Za Svratište" je prodajna izložba na kojoj će svake srede do kraja sezone, u bašti kluba KRUG, svoje Instagram fotografije izlagati ličnosti iz javnog života. Sav prihod od prodaje fotografija ide u Fond za radno osposobljavanje, posebnom programu Centra za integraciju mladih. Ove srede svoje fotografije će izložiti bloger Istok Pavlović. Izložba počinje od 19:00, a već od 21:00 specijalan DJ set izvešće Voneve. Info&rezervacije na 060.578.42.43 — with Istok Pavlovic and Ivi Vonevie.
Link to comment

Ne znam gde bih drugde pitao, a ovde smo nedavno pisali o branju visanja... Cija je ta firma Interprom u cijem su se vocnjaku beraci potrovali a dvojica umrla? Obdukcije preminulih nije bilo. Otrovanom je uzeta krv tek posle tri dana da bi sad taj uzorak nestao. Inspekcija je usla u vocnjak tek 13 dana posle smrti... Ko stoji iza te firme?

Link to comment
Ne znam gde bih drugde pitao, a ovde smo nedavno pisali o branju visanja... Cija je ta firma Interprom u cijem su se vocnjaku beraci potrovali a dvojica umrla? Obdukcije preminulih nije bilo. Otrovanom je uzeta krv tek posle tri dana da bi sad taj uzorak nestao. Inspekcija je usla u vocnjak tek 13 dana posle smrti... Ko stoji iza te firme?
GRANDES DISTILLERIES PEUREUX
Link to comment
Ne znam gde bih drugde pitao, a ovde smo nedavno pisali o branju visanja... Cija je ta firma Interprom u cijem su se vocnjaku beraci potrovali a dvojica umrla? Obdukcije preminulih nije bilo. Otrovanom je uzeta krv tek posle tri dana da bi sad taj uzorak nestao. Inspekcija je usla u vocnjak tek 13 dana posle smrti... Ko stoji iza te firme?
http://pretraga2.apr...C1397496E4B9373http://www.interprom.co.rs/ Edited by CTale
Link to comment

Ne znam gde bih ovo stavio, mislio sam na dame od stila, ali nekako mi bolje leži ovde.Poslednji poziv za ParizJoš od srednje škole, u zvaničnom ali i neformalnom obrazovanju, upoznavanje profesionalnih, obrazovanih i uspešnih ljudi, uvek mi je bio prioritet. Kao mlada uspešna profesionalna osoba, svakog dana pružam svoj maksimum za sebe i za svoju zajednicu i zemlju. Svoj doprinos dajem i obrazovnom sistemu, i kroz zagovaranje dobrih politika za sve građane Srbije. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...