Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

lepo ste se našalili na temu haluciniranja, ali bilo bi okej da se vratimo na temu (ako se još sećate, tema su bile radničke tupadžije s besmislom za planiranje budućnosti).
Pa kad se sadsnjost i buducnost medjusobno iskljucuju.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

nekim slučajem nam je ponovo omogućen uvid u zločinačke umove radničke klase od alkohola razularenog i od obilnih obroka pobesnelog dela marvenog fonda.

ČOVEK je vodio finansije u firmi u Užicu kad se posle dolaska „stranih investicija“ našao u ulozi koju nije mogao da ispuni. :puke:Bugarin :puke: koji je privatizovao firmu je od njega tražio „da vodi finansije na nezakonit način“, priča za „Novosti“ Olga Kićanović, samostalni savetnik u Republičkoj agenciji za mirno rešavanje radnih sporova. Čovek to nije hteo i nije mogao da radi. Degradiran je u radnika u obezbeđenju i obeležen kao nepoželjan.- Novi gazda je podelio radnike na „lojalne“ i „nelojalne“, pa je „lojalne“, između ostalog, mesečno nagrađivao sa 5.000 dinara za šikaniranje „nelojalnih“. Predmet pažnje je bio i novi radnik obezbeđenja. I - posle nekoliko meseci ovakve torture čovek se - obesio - završava priču savetnica Kićanović.Ovaj slučaj evidentiran je kao najtragičniji u Viktomološkom društvu Srbije, a dogodio se 2009. na jugu Srbije, kada još nije postojao Zakon o zabrani mobinga.http://www.novosti.r...aniraju-nemocne
Edited by Hella
Link to comment

Nisam znao de da turim ovog lika, a osećam jaku potrebu da ga turim na nešto.

Pre nego što obrazložim svoj stav, moramo da se razumemo, da ja niti sam Radikal, ni DSS-ovac, smatram da je rusofilija kancer domaćeg političkog sistema, mislim da Kosovo nije Srbija, ne želim ni sa kime da ratujem, ali isto tako više ne želim da život provodim u iščekivanju pozitivnih “signala” od strane trećerazrednih zvaničnika Evropske unije.Pun mi ih je kurac.I prema Evropi i prema Kosovu se ponašamo kao muškarac paćenik koji moli za malo pičke od ribe koja mu jednostavno ne da, ali ga zavlači godinama unazad.Došli smo do tačke kada su stvari postale crno-bele.- el ne daš?- Ne dam- Marš u pičku materinu ima ko će da da.Read more http://amitzdulniker...vropskoj-uniji/
Edited by Syme
Link to comment

Syme, meni ovo tvoje deluje malo, dizvineš, kao larpurlartističko puštanje vetra. Kao da nemaš šta drugo da kažeš, pa ko neka tetka "ju kako se izražava". Mislim, jebote. Jeste površan tekstić, ali izražava jasan stav, i još ga obrazlaže, od blogera tj. blog posta puna kapa. A i ja sam u načelu saglasan sa stavom (bez nekih racionalnijih promišljanja, nego više onako, emotivno).

Link to comment

poslednji pasus mu je infantilan do maloumnosti.inace vecina njegovih tekstova odise nesigurnoscu u odnosima sa zenama. detektujem kolebanje izmedju opsesije pickom i mrznje prema njenoj vlasnici.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
detektujem kolebanje izmedju opsesije pickom i mrznje prema njenoj vlasnici.
Primećujem da je ovo veliki problem čovečanstva u današnjici.
Link to comment

slazem se, a kod njega je to jako izrazeno i mislim da bi trebalo da poprica sa nekim o tome, jer ce mu takav nastup osakatiti emotivni zivot i ograniciti izbor partnerki na glupe sponzoruse kojima ne smeta ta vrsta vulgarnosti, da ne govorim o tome da me ne bi zacudilo da je vec razvio parafilije sa narcisoidnom genezom, kao sto je nadrazivanje putem konzumacije sopstvenog fecesa, i slicne radnje.

Link to comment

jebote, srbija je glede kosova vise kao sredovecni, procelavi, muskarac koji u jednom dzepu sakoa nosi makaze i kanap a u drugom bocicu hloroforma i/ili ketamina i koji tesko disuci ceka da maloletnica koju je dugo merkao u gimnazijskom parku sama udje u mracni teretni lift. metoda zavidjena jozefa fricla.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...