Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Šta god mislili, lik je potpuno benigan što se toga tiče. Ma koliko ga ne podnosio ili imao loše mišljenje o njemu, da je meni pretio ne bh ga prijavljivao, jer su to zaista samo prazne pretnje.A dotičnu Pičkaso je vređao jer je objavila DM u kojem joj on traži fotku u kupaćem "da joj kaže šta treba da popravi". i ona mu poslala kurac u bikiniju i to objavila, pa je obrisala jer je kukao kako ima devojku i ona to može da vidi. Pa je ova druga riba to ponovo potegla kao argument da joj je stvarno pretio. Mislim te pretnje, ma kako vam delovalo, jesu banalne i samo su prazne reči u pitanju.
sta je DM?
Link to comment
Dandžn Master, to je osoba koja vodi RPG, počeo da me zanima taj tviter sada
Super je tviter, naročito ako te zanimaju informacije bilo koje vrste. Navučeni ljudi pa sve odmah pišu na tviteru. Ja sam pun hejta za sve društvene mreže, pa sam se navukao na tviter i sada mi je do jaja i ne bih ga menjao nizašta u životu.Ali, ako si se zainteresovao, za boga miloga izbegavaj domaću i regionalnu "tviter zajednicu".
Link to comment

Dandzn master, to je izraz koji se fura u D end D svetu. Gejm master je genericki izraz. Ima tu jos izraza, kao sto je Keeper itd. Velika vecina ljudi govori GM.Kraj oftopica.

Link to comment

Ima onaj odličan digov post o domaćoj twiter zajednici...

Kao i obično me ovaj Radiša navadi na zlo pa odoh da gledam taj tviter. Bože trokuri gospode sa biciklom u čmaru, kakav sve samozaljubljeni kvaziintelektualni ološ krivi kičme pokušavajući autofelacio zaveden sopstvenom jetkom vrcavošću. Moraću pre kafe da kenjam...
Link to comment
Ima onaj odličan digov post o domaćoj twiter zajednici...
pa dobro, to se ipak odnosi samo na domacu twitter zajednicu, k'o sto kazes. twitteru kao twitteru nista ne fali, ako biras koga pratis (sem moguceg overloada informacijama ponekad)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...