Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Ipak su ga vratili, pa hiljade ljudi kojima zivot visi o tome da li ce moci da vide ili sheruju njegov tekst na fejsu, mogu da odahnu. Ne bi se cudio da je sve bio jedan viralan publicity stunt.Sa druge ovaj novi FB outline/timeline me je bacio na neke stare Istokove mudrosti kao npr onu iz juna kada je vidovnjacki predvideo da cemo za mesec-dva svi ulaziti na prednja vrata i imati bus plus kartice.

Link to comment
ja sam jos davno uvidjela da je istok mag retroaktivnog predvidjanja veb trendova
mislim da on ovo i ne krije, ima onaj njegov tekst koji objašnjava kako biti smešan na internetu. Nešto kao uvidiš da se nešto desilo jednom, pa onda primetiš to drugi put i onda pre nego što zvanično postane trend ti se našališ™ sa tim. Poenta je valjda da svi to prepoznaju, a nije im još dosadilo.E sad, ovako parafratzirano zvuči potpuno glupo, pa ću se potruditi da nađem original.
Link to comment
ima onaj njegov tekst koji objašnjava kako biti smešan na internetu. Nešto kao uvidiš da se nešto desilo jednom, pa onda primetiš to drugi put i onda pre nego što zvanično postane trend ti se našališ™ sa tim. Poenta je valjda da svi to prepoznaju, a nije im još dosadilo.E sad, ovako parafratzirano zvuči potpuno glupo, pa ću se potruditi da nađem original.
je l ovaj (upravo otkrivam cari www.istokpavlovic.com :wub: ):http://www.istokpavlovic.com/blog/kako-pisati-zanimljivo-i-duhovito-stereotipi-i-pravilo-tri-ponavljanja/ako je, da znas da si dobro objasnio, po tvom opisu sam i provalila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...