Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

A mozda samo treba otici tamo gde najlepse lisce pada ( :isuse: ), gde najlepse cvece cveta, gde najlepse sunce sija i tamo gde su nalepsa polja i livade. Kazu da je tamo Srbija u stvari. Ko zna kako se uopste zove ova zemlja gde trenutno obitavamo... Mada, posto ne pominju gradove, puteve, autobuse i plate, mozda ipak misle na ovo ovde :unsure:

Link to comment

Meni je malopre pala jedna lepa velika šerpa na glavu, dok sam vadio nešto sa gornjih delova u kuhinji. Moguće je da je to Srbija :)

Link to comment
Meni je malopre pala jedna lepa velika šerpa na glavu, dok sam vadio nešto sa gornjih delova u kuhinji. Moguće je da je to Srbija :)
Ne verujem. Da ti je pala najlepša šerpa na glavu, onda bi možda i bila.
Link to comment
ne kazem da je ovdje u pitanju ds kampanja, nego se osvrcem na jucerasnji pomen paranoje i teorija zavjere: takve kampanje nisu nepoznata stvar i da je ovo ideja nametnuta od strane tadicevog pr maga, ne bi bila prva takva
Znate, ja se sećam i kampanja više od 10 godina pre Tadića, to već malko nezgodno dodaje na paranoji :).
Link to comment

@Svi, može jedno pitanjce: šta mislite, zašto još neko sa 365 dana ne dođe ovde? Neko od vas (mislim M. Dabović, ne sećam se, izvinjenje) je došao kod Varagića da kaže da može da se registruje, ja sam pretpostavila da to znači da može i svako drugi, pa došla. Vi ste mene primili više nego korektno, hvala vam :). U svojoj ograničenosti (a radoznalosti, heh) ne mogu da vidim što ne bi i drugi došli? Molim vas da ovo pitanje ne shvatite kao provokaciju, nego kao prostu radoznalost - šta vi mislite? Verujem da vam je jasno (čim sam došla ovde) da je moj mindset drugačiji, ja sam sklona (i u realu) da dođem kod neistomišljenika, da pokušamo da se razumemo; ne mogu da shvatim što i neko drugi ne bi došao, ko god da jeste.

Link to comment
Verujem da vam je jasno (čim sam došla ovde) da je moj mindset drugačiji,
ja nisam bas razmisljala o tome, ali kad ovako kazes - pazi, stvarno! tvoj majndset je nesto sasvim drugacije.
Link to comment
ja nisam bas razmisljala o tome, ali kad ovako kazes - pazi, stvarno! tvoj majndset je nesto sasvim drugacije.
Pa ni vi svi na ovom forumu niste "jedna svest", baš istog sistema vrednosti i načina razmišljanja, osim ako se baš ozbiljno varam :).
Link to comment
@Svi, može jedno pitanjce: šta mislite, zašto još neko sa 365 dana ne dođe ovde?
Registracija na ovom forumu je slobodna.
Link to comment

Komentar u vezi Tiborovog teksta. Primetiti da čovek registruje haos oko sebe, da poprilično dobro detektuje njegove uzroke (ko prati njegov b92 blog zna o čemu pričam), tako da se on ne uklapa u dominantni profil dospešivača na 365dana koji okreću glavu od problema. Tekst je bljutavo napisan i upakovan u optimističnu oblandu, ali barem nije odvojen od društva.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...