Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

umalo zaboravih.ono neko "70/30", semijon i da ne lupim sad sta jos belo. procitala etiketu, ali sam vec bila :s_w: u svakom slucaju meni nepoznata vinarija. aj ko nesto zna nek nam baci ovde, hvala, voli vas vasa k.
u subotu popila flasu i nesto. u nedelju bila skroz okej. odlicno vino. Edited by cmrlj
Link to comment
inat je rajnskiinat je mamainat ime još i ajde, ali etikete... :isuse:
ne cepidlaci! u ovoj fazi je za divljenje sto sam uopste zapamtila da je rizling :0.6:ja kad vidim pojedina imena, smrkne mi se i zamrci ostatak etikete, ha!
u subotu popila flasu i nesto. u nedelju bila skroz okej. odlicno vino.
ostaje nam nada da im se ovo vino nije omaklo ;)edit: taman htedoh da predlozim da zakljucamo topik i bacimo kljuc na jubilarnoj 100. i zajebah <_< Edited by Cruella De Ville
Link to comment

koliko sam cula neke su iz italije dovodili da im prave i da ih uce. ali bila sam i dosta pijana, sad se vise i ne secam sta sam cula, niti me je to zanimalo, meni vazno da je pitko :D

Link to comment

a, pa to je fundamentalni kriterijum, da je pitko, sta god to znacilo od slucaja do slucaja, a ne nekakav space science kako vole da nas ubedjuju ;)nego me cudi da su italijani, a ne jedan te isti srpski tehnolog koji se astralno projektuje u 35 podruma i svuda dobija `vrhunska` vina. a i ako ga ne udavis u buretu, to nije to :P

Link to comment

nemoj me drzati za rec, rekoh, pijana sam bila, a price o vinu i inace slusam na pola uva.cula sam da ima i 50/50 crno, to sam sigurna, jer sam to cula danas potpuno trezna.

Link to comment

A da pitam ja vas kao glup čovek, neuk, što ste vi vinski sručnjaci toliko nadrkani? Što toliko mrzite svet oko sebe (banatjanina ne računam)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

sta li si ti, prijatelju, pio, kad ti se ovde prividjaju bilo kakvi strucnjaci :lol:glupih ima posvuda, ali strucnjaka bilo kakvih jako malo, posebno ne na forumima ^_^

Link to comment

Ja pio pils plus kao i uvek, hvala na pitanju.A nigde većih nadrkanih likova nego na ovoj temi, pa mi čudno. A hvala na tome da sam glup, znam janto i sam.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
A da pitam ja vas kao glup čovek, neuk, što ste vi vinski sručnjaci toliko nadrkani? Što toliko mrzite svet oko sebe (banatjanina ne računam)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
renne, druze, nadrka me odma iz nista samo ovakav stav i taj tzv. strucnjacki stav. vecina nas ovde prosto voli vino.i plus jedan na kriterijum pitkosti, maltene jedini bitan.
Link to comment
renne, druze, nadrka me odma iz nista samo ovakav stav i taj tzv. strucnjacki stav. vecina nas ovde prosto voli vino.i plus jedan na kriterijum pitkosti, maltene jedini bitan.
Ja sa vinom nemam veze, nit ga pijem, ne da gastritis, nit se ič razumem, nego mi jednostavno zapalo za oko koliko negativne energije, i nadrkanosti pojedinaca u ovoj temi. Ništa više.Neću se više javljati ovde, da ne zagađujem, a modovi neka odrade svoje.Izvinjenje svima sto sam vam upao u temuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Ja sa vinom nemam veze, nit ga pijem, ne da gastritis,
ajoj rene, nešto tu nije u reduil' ti nemaš gastritis nego ti služi samo da se na njega vadiš jer ne voleš vino ili ne znaš da je pivo pogubno po gastritis isto koliko i vinosamo žestinaveruj mi, učio me tome vrhunski gastrologja mnogo volem vina, al' ne volem o tome da razglabam jer nisam stručnatmtj. mogla bih samo onako prostački ovo volem, ovo ne volem a cenimtm da to nikoga ne zanima
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...