Jump to content

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

http://www.metohijskavina.com/decanskocrveno.htmlDečansko vino, Velika HočaVino sam pazario u Cer prometu kod Djerma,cena je 570 kinti.Vino je kupaža vranca,prokupca,cabernea i još neke sorte ali ne mogu da se setim koje.Prvo što se primećuje kod vina je zaista lepa boja i gustina,ali ukus je odličan.Pravo domaće vino i nema šminke na sebi ali nije ni sirovo, već ima eleganciju.Dosta voćno,ima fine tanine i pristojnu završnicu, što je za 570 pravi hit.Jel probao još neko baš me zanima mišljenje?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Istarsko vino, vrlo finog kvaliteta, mislim da je to super ponuda za dve flase. Verovatno to nije barique ali koliko se secam taj Cabernet je bio vrlo dobar (mada sam ga pio pre oko 1,5 godina verujem da su zadrzali kvalitet, mada zavisi i od berbe. Ja bih to pazario.

Link to comment
jeman neki Teran iz 2007. ne znam ni odakle mi.
ja neam nikakav teran :cry:poslednji put kad sam ga imala, bio je jako kratko prisutan, al je ostao u secanju.a sad je bas vreme za njega :cry:nadam se da ti je taj jos za konzumaciju. izvesti nas obavezno.
Link to comment

dok se ti premisljas, neki drugi sigurno nece. to je samo vino, nije neoboriv dil s necastivim -_-mada u neku ruku razumem tvoju sumnju :Dedit: naviko srbin da ga deru ko vola, pa ne veruje cim to nije slucaj :mellow:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

bas nista.a vidim da ni ostali nisu bolji. mozda ce stvarno uskoro smak sveta (cemu cu nazdraviti preostalom flasom prokupca) :Dedit: sto me podseti na banatjaninovo neispunjeno obecanje :rant:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...