Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jel probo ko onaj cabernet, Stemina. Mislim da ima naziv Stephanos. Ima flajka od soma i nesto i od 2 500, 00! Kakav je, kad je tako skup!?

Link to comment

nisam probala, al` cisto sumnjam da vredi toliko. sinoc, casa Vipavinog Barbera-Merlota 2007, ako se dobro secam. ne pade mi na pamet da vam ga uslikam. suvise oporo i skroz bezvezno.preporuka za ignore.

Link to comment
"Obecanje", prave likovi sto su radili Dusu Dunava. Ukratko, obecanje, ludom radovanje!
"savrsen" sklop likova i onih sto su pravili dusu dunava i onaj koji distribuira
Link to comment
nisam probala, al` cisto sumnjam da vredi toliko. sinoc, casa Vipavinog Barbera-Merlota 2007, ako se dobro secam. ne pade mi na pamet da vam ga uslikam. suvise oporo i skroz bezvezno.preporuka za ignore.
Grozno je, ali s obzirom na cvicek, mozda ljudi tamo tako vole.
Link to comment
Otkud vam ta informacija? Koliko znam, to nije tacno.
Obecanje i jos neko mlado vino pod etiketom Francuska vinarija prave Francuzi sto su bili oko Duse Dunava. Ili bar promovisu. Na cepu Obecanja pise Dusa Balkana.Kad smo kod Francuza, videh da je Ivanovic Prokupac promenio etiketu. Pozadi nema vise pricu o francusko-srpskom prijateljstvu. Nadam se da je kvalitet isti.
Link to comment

Nadam se, iskreno, da je sve proslo ok i da niko ne zali sto je pokusao nesto na ovim prostorima. Takodje se nadam da ce da naprave nesto stvarno dobro.

Link to comment

carsus (kras) / dutovlje, slovinija, 2006.terano, kabsav. i merlo, ne pise odnos,ali ocenjujem 2:6:2.*uostalom, reklamna boca dobijena od poslovnog partnera.zagasito crven sa lososovim obodom, oplevljen gustim 'irigacionim sistemom' po obodu case,tako da nisam siguran u deklarisanih 11%nos kratak kontinentalan, kiselica sa malo plute,kasnije karamel sa mentom, drenjine, cvicek stajl.ne da mi se po svinjsku butkicu**, a ne da bi legla...__________*nasao sajt, nisam mnogo promasio, govori se o 2:5:3.** "jok, na q.cu stojimo"

Link to comment
ovde vec pomenuti villa vinum kaberne sovinjon* me je upadljivo prijatno iznenadio
img0372a.jpgna putu do saune svratila u samoposlugu i silno se iznenadila, pa razdragana pozurila kuci da ga sto pre otvorim i sad mastam o bacvici istog;od saune ce sutra da bude puno vise koristi - nista nije slucajno -_- javite gde ima pominjani vv shiraz.
*hvala veoma dragoj osobi koja me je na licu mesta uputila na isto :)
i koju bih da pozdravim :heart:
Link to comment

shiraz ima samo u jednom poznatom tetrebskom gnezdu ciji je gazda-tetreb vredno teglio kartone na treci sprat bez lifta dok si ti radila sklekove cool.gif . svakom svoja fiskultura!

Edited by gazza1
Link to comment

a) ako bas mora:koliko sklekova treba da uradim? :mellow: b) ako tetrebu nije sezona:mogu ja da snesem te kartone s treceg sprata cas posla, steta da prave guzvu u kraljevskom gnezdu! :D

Link to comment
shiraz ima samo u jednom poznatom tetrebskom gnezdu ciji je gazda-tetreb vredno teglio kartone na treci sprat bez lifta ...
Tako mu dodje s obzirom da je Fete kaput... zatvoren :( !
Link to comment

a jel? znaci zato se ne javljaju na telefon....nego upravo proveravao magacinsko stanje i neprijatno se iznenadio, shiraza ostalo samo komada 3 - kada sam tim povodom znacajno pogledao bolju polovinu, usledio je lakonski odgovor - a, secam se, bas mi se dopalo :ph34r:tako mi i treba kad nisam kupio katanac na vreme. jbm ti brak, sta sve posteni pijanac mora da trpi angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...