Jump to content
IGNORED

Anketa o mackama?


Recommended Posts

Dobro jutro svima :DTek sada sam uradila sve oko mojih ljubimaca, registrovala se, jedva skenirala, pretvorila, zakacila, okacila i poslala.... Da pocnem ponovo :D Nisam ni ja, ni moja porodica ljubitelj zavera, ali posle ove Ankete o mackama.... Nakon PODROBNOG citanja i iscitavanja (valjda vidite koliko ima sati) meni i dalje nista nije jasno, tj. sta ova anketa ima da skupi kao podatke. Ja necu ucestvovati u njoj - ali mi se nije dalo da Vam je ne pokazem. Mozda smo mi zaista letece veverice, ali ...ne znam.Molim za vase misljenje. Samo ovako sam uspela da ubacim(ako moze i neki drugi nacin - recite.http://www.megaupload.com/?d=YCNJTAWM

Edited by Nova
Link to comment
Dobro jutro svima :DTek sada sam uradila sve oko mojih ljubimaca, registrovala se, jedva skenirala, pretvorila, zakacila, okacila i poslala.... Da pocnem ponovo :D Nisam ni ja, ni moja porodica ljubitelj zavera, ali posle ove Ankete o mackama.... Nakon PODROBNOG citanja i iscitavanja (valjda vidite koliko ima sati) meni i dalje nista nije jasno, tj. sta ova anketa ima da skupi kao podatke. Ja necu ucestvovati u njoj - ali mi se nije dalo da Vam je ne pokazem. Mozda smo mi zaista letece veverice, ali ...ne znam.Molim za vase misljenje. Samo ovako sam uspela da ubacim(ako moze i neki drugi nacin - recite.
Личи на умерено лош превод истраживања тржишта за мачију храну. Види се по неколико ствари:- претпоставља се да се мачка држи у стану и само повремено пушта напоље, што је западњачки обичај. То је можда обичај у градским центрима овде, по становима. У већини земље мачке су авлијска створења и најчешће се ни не пуштају унутра. Штавише, још увек лове мишеве.- убачене дидаскалије ("показати картицу С4") указују на то да ово није упитник који би мачковласник требало да попуњава сам, него је намењен анкетару, који то треба да чита испитанику, показује му картице, прескаче непримењива питања и уписује одговоре.- подаци о мачковласнику (плата и слично) носе скраћеницу "дем". Таморж се то збирно зову демографски подаци, и уопште се у истраживању тржишта подаци о циљној групи зову "демографија"... што ми некако личи на ускостручну употребу појма, који је имао другачије значење кад га је измислила географија.Све скупа, ја бих им рекао да то врате назад. Нашим мачкама сасвим лепо одговара да једу што и ми једемо.
Link to comment

Enciklopedijatrija je teska nauka :D Hvala puno Rasejanom na prvom odgovoru (samo sto nisam ostala budna celu noc, cekajuci da nekio procita). Ne samo da je i nase (moje cele Dvonozne porodice) misljenje isto, vec smo i pregledali malo internet u potrazi ko sme da Vam postavlja takva pitanja - ispada Niko(ne, ne Stiven Sigal). Vi naravno, kao sto se i kaze u upitniku, mozete da Ne odgovorite- ali se onda insistira na razlogu vaseg neprijatnog osecaja. Naglasavam da smo mi to dobili na ruke, i da i dalje ne znamo za koju firmu, organizaciju....coveka se radi ova Anketa. Ono sto je meni grozno jer vidim u pozadini da ti podatci koje mi dajemo osim mokre ili suve hrane,(ili koliko potrosim za moje ljubimce...Nisam sigurna, ali znate kako - ja osim ovih mojih hranim jos 20 usputnih, prestala sam da pusim, tako da nemam pojma koliko novca trosim za sebe a ne za moje ljubimce - DOVOLJNO?)imaju i za to da li imam decu u uzrastu od 12 - 14 god. .... pa onda ko je onaj koji zaradjuje, kolika nam je novcana opcija, koliko registrovanih vozila imam ....Nemojte pogresno da me razumete, ali na ova pitanja ne bih odgovorila ni NYPD(inspektoru Delicu-Sipovicu) a ne anketaru. Imam osecaj - "super a sada posto znamo sta posedujete i da vas ljubimac nije mnogo opak, recite kada niste kuci, da pokupimo dete i sitnu belu tehniku[/font]" :D:D:D a kola sami dovezite - ona registrovana, naravno." AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaETO :D(a da, moja najstarija zenska pripadnica Dvonozne porodice je odmah komentarisala Da li ovi rade probni popis ili platnu listu za nove poreze :D:D)

Edited by Nova
Link to comment
Samo ovako sam uspela da ubacim(ako moze i neki drugi nacin - recite.
Otvoris MS Word, ubacis sliku po sliku stranice (pri cemu svaka slika zauzme celu stranicu, rastegni je ako to nije slucaj), a onda to snimis kao .pdf dokument. PDF posle mozes da prikacis direktno u poruku, a ako je suvise veliki (sto ce, cenim, biti) mozes da ga postavis na neki sajt, npr megaupload ili kao Google dokument.
Link to comment
Dobro jutro svima :DTek sada sam uradila sve oko mojih ljubimaca, registrovala se, jedva skenirala, pretvorila, zakacila, okacila i poslala.... Da pocnem ponovo :D Nisam ni ja, ni moja porodica ljubitelj zavera, ali posle ove Ankete o mackama.... Nakon PODROBNOG citanja i iscitavanja (valjda vidite koliko ima sati) meni i dalje nista nije jasno, tj. sta ova anketa ima da skupi kao podatke. Ja necu ucestvovati u njoj - ali mi se nije dalo da Vam je ne pokazem. Mozda smo mi zaista letece veverice, ali ...ne znam.Molim za vase misljenje. Samo ovako sam uspela da ubacim(ako moze i neki drugi nacin - recite.http://www.megaupload.com/?d=YCNJTAWM
tek da podsetim, na ovom forumu je obicaj da se svi novi clanovi foruma jave shermanu na temi Chit-Chat/Topik dobrodoslice za nove clanove foruma
Link to comment

Izvinjavam se, ja jesam sinoc citala topik Dobrodoslice, ali nisam se javila (samo sam odvoajerisala ceo topik), ali odmah idem da se izvinim i javim:DNiko nece da komentarise i cita ovu anketu:(

Link to comment
(a da, moja najstarija zenska pripadnica Dvonozne porodice je odmah komentarisala Da li ovi rade probni popis ili platnu listu za nove poreze :D:D)
Јако ми личи на скуп питања каква постављају на формулару за регистрацију производа (јер као без тога не важи гаранција - што нема везе, гаранција важи, него гледају да саватају податке). Циљ оваквих истраживања је да се бајаги научним методама установи профил типичног купца (анфас и страга их очито не занимају), па да се реклама усмери на такве, а остали да буду поштеђени и на њима уштеђено. То онда, као, појефтињује и производ јер се као драшчно штеди на реклами.Попунио сам пар таквих таморж*, док нисам прочитао ситна слова и видео да то нема везе са гаранцијом. Касније су стизале којекакве анкете, чак и телефонски (једном сам и учествовао, јер је било политички, па сам искористио прилику да окрпим Буша и његове бушотине). Све то углавном служи да продавци реклама оправдају своје постојање.------* за неупућене & новајлије, таморж је источна обала еСАДа, где сам живео током претходне деценије
Link to comment

to: GaroViks (mene su ucili da je GaroFiks :D) Crazy is born not made -TRU TRU - ne znam sta Vas boli, ali mene jos uvek nista hvala :D :lol: :D :P :lol: a i mislim da ste promasili temu - ja i ne mislim da je ovo zaista anketa za macke, vec nesto drugo....to: VeljaGB :D pripremna i spremna za mnogo sto sta, ali Hvala na dobrodoslici :Dto: Rasejani Meni se cini da je zainteresovanost za licne podatke jaca (ne samo na 13 stranici) nego za podatke o ljubimcima, sa druge strane nije mi jasna ni definicija da je ovakav nacin anketiranja dobar za bilo koju firmu - moja macka ne nosi W il F na ledjima kao Superman, tako da reklama i nije uspela, odnosno svi znaju da Macke vole promene, tako da i stvari koje vole koliko za mesec dana nece vise ni pomirisati, ni jesti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...