Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ti si kime bas jako nedrug sto nisi presvukao avatar sa nama. tako nisi ni za evropsko u kosarci, pa bila igracka placka...
evo promenio. dovoljno dobro?ako se ne vidi dobro to je pticurina sa tri oka.
Link to comment
Here are your results:Robb Lord of Winterfell and now King in the North, Robb plans to avenge his father's death and bring his sisters home. His direwolf is named Grey Wind.
Link to comment

meni su u ovoj seriji zenski likovi sjajni...jedino su mi stanisova vestica i patuljkova kurva malo bledunjave...inace arja, robova doktorka, ros, dzonova divljakusa, kalisi i nje ortakinje - vrh17876119.jpgda ne zaboravim i oshu

Edited by shimpr
Link to comment

hvala kime!! :)ladno ispadam robb ko filipcina i toncina, a ne kalisi ko fini ljudi fss i vapad. :(inace, sinoc sam otkrila veliku gresku u mom radu, celu noc nisam mogla oka da sklopim zbog toga, jer prezentujem za 12 dana, ali sam zato dosla pre svih na posao, tako grogi i sad cu da lepo pogledam epizodu da me malo sunce ogreje. :cry:

Link to comment

robb je vise ivo lola no tito. ali neka posto tita jos nema u seriji.@mau: evo promenio sam i title.

Edited by kim_philby
Link to comment

Pa šta, onda uradi još jednom i namerno da sve suprotne odgovore. (I izađe mu rezultat "Nice try, Joffrey".)

jeste, i meni je ovo previše, umanjuje njegovu hladnokrvnost i proračunatost i njenu bespomoćnost. super mi je arja, jedna od najdražih, ali mi fali da bude malo detinjasta. jeste nju život mnogo čemu naučio, ali opet... šta je ubilo njenog oca- odanost! sjajno, dubokoumno, ali ona ima deset godina.
Ovo je tačno, ne vide se dovoljno deca u toj serijskoj deci. Sve ih prave kao da su starmali, wise beyond their years, itd. U knjizi deca uglavnom razmišljaju i ponašaju se kao deca, pa onda kad dođe neki neočekivani trenutak zrelosti - ima veću težinu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...