Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja mislio da kosovka devojka nije lagala kada je rekla da upravo piše izveštaj o vučku :)Kejtlin je za odstrel.A obe divljakuše su strava, i ona što služi dva vučića i ona nova crvenokosa što meša.Dobro ovo ide sa serijom, samo što ne mogu da stignem da odgledam.

Link to comment
malo (vise) neuverljivo kako pater familijas lanister pusta ovu malu da se tek tako svrcka po odajama njegovim.
jeste, i meni je ovo previše, umanjuje njegovu hladnokrvnost i proračunatost i njenu bespomoćnost. super mi je arja, jedna od najdražih, ali mi fali da bude malo detinjasta. jeste nju život mnogo čemu naučio, ali opet... šta je ubilo njenog oca- odanost! sjajno, dubokoumno, ali ona ima deset godina.divljakuše i kosovska devojka su interesantne. videćemo kako će tretirati likove u odnosu na knjigu.super mi je što ispade da džejmi ima disleksiju. takve životne detalje volim.
Link to comment

Inace, ima na fejsu na fun page 'Game of Thrones' da se proradi test licnosti 'Koji ste kralj u GoT?" i ja sam ispala Rob Stark. Toni Adams takodje, zato sto smo mi casni ljudi, na prvom mestu.:D

Link to comment
jeste, i meni je ovo previše, umanjuje njegovu hladnokrvnost i proračunatost i njenu bespomoćnost. super mi je arja, jedna od najdražih, ali mi fali da bude malo detinjasta. jeste nju život mnogo čemu naučio, ali opet... šta je ubilo njenog oca- odanost! sjajno, dubokoumno, ali ona ima deset godina.divljakuše i kosovska devojka su interesantne. videćemo kako će tretirati likove u odnosu na knjigu.super mi je što ispade da džejmi ima disleksiju. takve životne detalje volim.
da, ali ih je nesto malo u ovoj sezoni, ili mi se cini da je u prvoj bilo mnogo vise tih sitnica.a jel su bese martina (ili mozda simonsa) optuzivali da je mizogenac?
but he learned.inace, jos samo 4 epizode.. :( :(
pa onda ispocetka, tacno proracunati da se zavrsi pred premijeru sledece sezone.tako su to radili pravi fanovi one serije koje se nikad necu odreci.
Link to comment
pa onda ispocetka, tacno proracunati da se zavrsi pred premijeru sledece sezone.tako su to radili pravi fanovi one serije koje se nikad necu odreci.
mi kao imamo nekakav luksuz da vrtimo knjige u medjuvremenu.a i, ovoga mi krsta, nasla sam u komsiluku jednu striparnicu i prodavnicu drustvenih igara i magicnih karata u kojoj cetvrtkom, petkom i subotom vece gikovi igraju le trone de fer magicne karte. ako budem krizirala da imam svoj makondo.
Ja sam ispao Renly <_<
mora da si negde odabrao 'ljubav' kao vaznu stvar u zivotu. :D
Link to comment
Uradi ti neki test tipa koji ste Battlestar Galactica lik, pa ispadni Pukovnik Butina.
A, ja sam ovo iz prve. Pravedan ali osvetoljubiv :)
Link to comment

Pa verujem da si ti, zato kažem Mau da ti ga ona ukrade kao što si ti njoj Daenerys.Inače ti testovi su bez izuzetka kompletna sranja. Ja za Arrested Development uvek ispadnem ovaj...tumblr_m2a0cr9ePZ1qa0rit.gif... što baš nema smisla.

Link to comment
Eto nam plana za petak vece.
ja sam zamislila da mi idemo na svircicu kod mene u neposrednom komsiluku, gde su lepe konobarice, ali ako hoces mozemo i da resavamo brainteasere. :D
Link to comment

pusti njega, nije on ovde vlast. mi smo 1 komuna ovde, sa kalaverom kao neformalnim harizmaticnim vodjom i vini puom kao egzekjutivsom. bata vise dodje kao neki bully koji nama zenama i drugoj nejaci uzima pare za uzinu. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...