Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

smes, ameli, nego ces da pokvaris neke stvari posto se tamo prica ko ce sve da pocrka i od cije ruke.no, ne znas ti nas gikove, kad jedan pocne o divergiranju od knjige, odmah dva ulete sa detaljima da se pohvale kako znaju neku cinjenicu pomenutu u jednom paragrafu, a koja je od minimalne relevantnosti. :)

Link to comment

Moram da se pohvalim:

Npr. uopšte nisam povezao da je onaj Jorah Mormont što prati Mau sin od onog matorog Mormonta što šefuje na Zidu...
da sam ja ovo odavno shvatila :DBwt a šta kažete, Catelyn je u seriji kao "simpatičnija" nego u knjizi?!? Kakva li je tek u knjizi...
Link to comment
glase razuman, ja te molim da ne pominjes razlike u odnosu na knjigu na gledalackom topiku. te streberske rasprave vodi sa vinijem i razmatazom tamo na vip topiku.
Ko je tebi kriv što pročitaš knjigu i odmah zaboraviš šta si pročitala. A nas, koje je majka priroda obdarila fotografskim pamćenjem, gleda se se omalovažavanjem.
Link to comment
Moram da se pohvalim:da sam ja ovo odavno shvatila :DBwt a šta kažete, Catelyn je u seriji kao "simpatičnija" nego u knjizi?!? Kakva li je tek u knjizi...
Cat u knjizi je topao, materinski lik koji mnogo brine. I lepa je i privlačna. Malo brlja, ali sve iz ljubavi i pogrešnih procena.
Link to comment
Šta bre "malo brlja", šta god da je ta žena odlučila, čega god da se dohvatila ispao je totalni dizaster.
Pa šta će, jadna. Kad voli i hoće sve najbolje. Nije zlobna ćuskija kao Sersei.
Link to comment
glase razuman, ja te molim da ne pominjes razlike u odnosu na knjigu na gledalackom topiku. te streberske rasprave vodi sa vinijem i razmatazom tamo na vip topiku.
Di sam ja to spojlerisao? Ako i jesam, to su stvari koje su se već desile, garant nisam unapred ništa druk'o. Molim te da mi se izviniš za ton kojim si napisala post! angry.gifJa takođe mislim da su Razz a pogotovu Vini štreberi, kada vidim kako Vini piše sva imena na full Engleskom spelu, prosto me nervira. :D@POrucnik, ja ne kažem da su promene loše, možda samo nepotrebne. Volim da bude sve lepo autentično. U suštini su najviše na gubitku ovi što nisu čitali.
Link to comment
@POrucnik, ja ne kažem da su promene loše, možda samo nepotrebne. Volim da bude sve lepo autentično. U suštini su najviše na gubitku ovi što nisu čitali.
Pa to ja govorim od početka, a oni me zasuli drvljem i kamenjem. Imaju sve dobro razrađene zaplete, likove i ostalo na izvolte, but noooooooooo.To je kao kad bi otišao na Milioner, imaš u glavi odgovore na sva pitanja i onda u jednom momentu kažeš "uzeću ove 32 iljade".BTW, da, i meni Winnie izgleda kao da je štreber.
Link to comment
Pa to ja govorim od početka, a oni me zasuli drvljem i kamenjem. Imaju sve dobro razrađene zaplete, likove i ostalo na izvolte, but noooooooooo.To je kao kad bi otišao na Milioner, imaš u glavi odgovore na sva pitanja i onda u jednom momentu kažeš "uzeću ove 32 iljade".
Ma, to je ona prastara zamena teza. Kad se žališ na ekranizaciju, ljudi misle da se žališ što nije preneseno sve do u detalj 1:1, i kao da niko neće da shvati da je ekranizacija zaglupljena i mogla biti bolja čak i tako drastično srkaćena.
Link to comment
Di sam ja to spojlerisao? Ako i jesam, to su stvari koje su se već desile, garant nisam unapred ništa druk'o. Molim te da mi se izviniš za ton kojim si napisala post! angry.gif
Nisi, nisi, izvini, samo ti napominjem da ako to pomenes, da ce ovi odmah da krenu da se trse i da pokvare zabavu drugoj deci.E da, a Lrd kao ne gleda.. cool.gif
Link to comment

nadam se da je osha odsekla pimpek ovoj guji u njedrima.i nadam se da ce rob da se odmetne sa kosovkom devojkom, mada mi ona nesto sumnjiva da je isto guja u njedrima.a tek koliko se nadam da su zombiji uzeli jebene zmajeve i da ce barbika da zavrsi sa gejastim afroamerikancem u sred pustinje, samo se tako leci njanjavost.malo (vise) neuverljivo kako pater familijas lanister pusta ovu malu da se tek tako svrcka po odajama njegovim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...