Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja bre Mau... pa nemoj tako o svojim chit-chat saborcima. Znaš kolko izgaramo da se vratiš?Al dobro, jasno je da the mother of dragons ima pametnija posla i daleko vece brige od njihovih.

Link to comment
sta to znaci? :mellow:
"Wet fish" je osoba koja je dosadna, party pooper itd. Iskombinovano sa time što je ona Tully iz Riverlanda, da im je fish u grbu...
Link to comment
Ja bre Mau... pa nemoj tako o svojim chit-chat saborcima. Znaš kolko izgaramo da se vratiš?Al dobro, jasno je da the mother of dragons ima pametnija posla i daleko vece brige od njihovih.
Vraticu se mozda, kad mi zmajevi porastu da sprzim vecinu ljudi sa chit-chata, a one slatkice koje volim cu da sacuvam. No te preocupes. :DBato, to ti samo Rodzer i Marvin koriste te seljacke frazice. Mi, dame, ne mozemo da razumemo te nizine.
Link to comment

Ah, treba da budem posh i pretvorim to u queen's English?My dear girl, I'm terribly sorry to say, but that Catelyn person is without doubt the most vexing characher I had misfortune to see in the first season. Terribly disagreeable and rather irksome.

Link to comment

Uf, Hound dobija još jednu lajnu dijaloga, a Shae vadi nož na Sansu... svašta ćemo još videti u ovoj seriji :oKhaleesi, hoću da si već u ponedeljak osvetila svoju nesuđenu ljubavnicu Irri, ješčula angry.gif

Link to comment
Uf, Hound dobija još jednu lajnu dijaloga, a Shae vadi nož na Sansu... svašta ćemo još videti u ovoj seriji :oKhaleesi, hoću da si već u ponedeljak osvetila svoju nesuđenu ljubavnicu Irri, ješčula angry.gif
To nije ljubavnica, vec tutorka. <_<Ali cu nalupati one demone, ne brini. :) Edited by MayDay
Link to comment

@Mau: Ma ne, tutorka ti je ona svetloputija, Doreah. Zlikovci su ubili onu tamniju što je samo htela da te oblači u tradicionalnom Dothraki stilu, seme im se zatrlo :(@Lrd: Odakle to? Hoću! :D

Link to comment
Samo da se pokenjam za sve promene u odnosu na knjigu.
Пази кад ја који се највише буним на форуму, мислим да је последњих пар епизода пристојно оодрађено, што драматуршки, глумачки. Све ми се некако чини да је екраницација требала да сачека да Дебели напише све књиге, онда се упокоји и да прођу 30 година као у Толкиновом случају. Овако, са годишњим буџетом који имају раде то што раде и не претерано неуспешно.
Link to comment

glase razuman, ja te molim da ne pominjes razlike u odnosu na knjigu na gledalackom topiku. te streberske rasprave vodi sa vinijem i razmatazom tamo na vip topiku.

Link to comment

kriva sam, priznajem!ja sam počela sa komentarima "rekli mi da ovo nema u knjizi", "jel mnogo bitno što je ovo drukčije nego u knjizi" i sla tamo ne smem da pišemili smem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...