Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Sa njene strane je tu bilo više "I'll show you mine if you show me yours", nego nekakva ljubav.
:blink: To u seriji bilo? Cat je imala išta sa Littlefingerom u seriji?
Link to comment

@Mau. Nema na čemu. Kroz unapređenje tebe unapređujemo i sebe.Elem, glede Yare (iliti Ashe) naleteh na ovu fotku i imajući nju u vidu, imao bih jedno kratkoročno razumevanje za Theona (vidi se koliko su i fanovi bolje skapirali).

6117933515_ca86dc3681_z.jpg

Edited by Razzmatazz
Link to comment
:blink: To u seriji bilo? Cat je imala išta sa Littlefingerom u seriji?
Mislim da su pomenuli da se pohvalio kako je i njoj i Lisi skino đanu.
Link to comment
Mislim da su pomenuli da se pohvalio kako je i njoj i Lisi skino đanu.
Moguće je da se hvalio, ali, koliko se sećam, Ketlin ga je odbila, pa je on prozvao Brendona na duel, pa izgubio, a onda ga je Lisa tešila. Sećam se da Ket i Litlfinger nisu nikad ništa imali, da ga je ona gotivila kao rođaka/brata.
Link to comment
:Djedes govno.. <_<
Vidiš kako dobro dođe usavršena veština ekspozicije problema?
Moguće je da se hvalio, ali, koliko se sećam, Ketlin ga je odbila, pa je on prozvao Brendona na duel, pa izgubio, a onda ga je Lisa tešila. Sećam se da Ket i Litlfinger nisu nikad ništa imali, da ga je ona gotivila kao rođaka/brata.
I ja se dobro sećam kako je bilo u knjizi, ali pssst, nalazimo se na onom drugom topiću. Znaš i sam da serijalci menjaju radnju u odnosu na knjigu.
Link to comment

Eh, ajd sad da pravimo nerd fight oko toga je li Littlefinger jebo Catelyn Stark nee Tully ili laže. Samo oko toga još nismo <_<BTW, zmajčeke je sto posto oteo onaj mađioničar iz prethodne epizode, koji igra za Warlocks United. Ona kula u koju ih vode ispostaviće se da je House of the Undying, što je ime njihovog stadiona... i jedne od sledećih epizoda, ne znam tačno koje.

Link to comment
Eh, ajd sad da pravimo nerd fight oko toga je li Littlefinger jebo Catelyn Stark nee Tully ili laže. Samo oko toga još nismo <_<
Nije to nerd fight, to je zdrav razum. Pa ne bi se high born dama obećana za naslednika Wardena Northa privatavala sa tamo nekim kepecom. <_< A otimanje zmajeva - bez komentara. Bolje ja da palim odavde.
Link to comment
Nije to nerd fight, to je zdrav razum. Pa ne bi se high born dama obećana za naslednika Wardena Northa privatavala sa tamo nekim kepecom. <_<
Ih! Pa kad te tako obecaju, tad ti sve nesto drugo milije. Ne znas ti kakva je cud high born dama, no, no...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...