Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Pre pojave Aše Grejdžoj, Kejtlin Stark je nosila šnjur za najgori kast. Tivin najbolji - bukvalno sam ga tako i zamišljao.
Charles-Dance.jpg
Pa Aidan Gillen ima 44 godine, a Michelle Fairley 48. Stvarno drastična razlika.
Kakve veze ima šta im piše u krštenicama, u seriji Calavera izgleda kao da joj je sin.
Link to comment

Re. Aša Grejdžoj... možda bi mogla i ova glumica to da iznese, samo da je lik drugačije napisan. Da ima više teksta, da se više smeje, da je podrugljiva i harizmatična. Da bude arhetipska pirate queen kao meni omiljena Bangladesh Dupree.Kome god da daš ulogu, ako ga nateraš da samo stoji i mršti se - ni na šta neće ličiti. (Videti pod Hound.)

Link to comment

Misliš, da liči više na Xenu? Ma lepa je i ova što glumi Yaru, ali više u onom "sama je skinula plug i montirala ralicu na traktor" smislu. S jedne strane što ima fizičku podlogu za to, a sa druge što su joj rekli da glumi Ashu na takav način. "half her crew obeys her because they want to spread her legs"(šta/ko je to Hound?)

a0ki84.jpg2uhr08x.jpg23vfbdf.jpg

Link to comment
Feminiziran plavusan dugacke kose.. nije ni cudo sto ti se dopada.
Pa ne meni, nego Petoviću. Ja ne priznajem Tivina koji nije ćelav.Tywin_Lannister_by_BlackWolf_Studio.jpgedit: btw, naslućujem čežnju za MayDay u tvojim postovima. Edited by Filipenko
Link to comment

Meni je ta Asha/Jara bezveze.A kakva je trebala biti po knjizi ne znam.A i Cat mi je bezveze, bez obzira da li je matora ili je mlada ili ovo ili ono.Btw strašno strašno što se onaj loži na nju a ona starija, nedopustivo :lol:S druge strane kad bi se npr Zmajevka ložila na nekog od 60 godina to bi bilo skroz normalno cijenim.No da ne trolujem, htedoh još da pitucnem nešto iz poslednje epizode:- jel ona klinka što su je odveli brodom ćerka kraljice/sestra Džofrija? A vode je da je udaju za nekog? - zna li se ili ne ko je ukrao zmajčeke?

Link to comment

Jeste, klinka je mlađa sestra Džofrija. Vode je u južnu pokrajinu Dorn, da bi sebi osigurali leđa. Više kao verenicu (ali i osiguranje kao što je Theon bio osiguranje kod Starkovih), venčanje sa lokalnim dasom ne bi treba da se desi pre punoletstva.Ne zna se ko je ukrao zmajeve. Nisam siguran ni da oni znaju. Toga nema u knjizi.

Link to comment

da, to je kraljicina ćerka (marsela valjda), i vode je u dorn kolko sam ja shvatila. al ja sam mislila da to nije stvaran plan, no da time imp testira lojalnost ovih kojima je to rekao.edit: preteče dent

Edited by funk soul sister
Link to comment
al ja sam mislila da to nije stvaran plan, no da time imp testira lojalnost ovih kojima je to rekao.
e pa da, i ja sam bila uverena da je to samo "patka" pa zato nisam ni bila sigurna da li je ustvari to bilo to hm znači krađe zmajeva nema u knjizi, e to već nije lepo :D
Link to comment
Meni je ta Asha/Jara bezveze.A kakva je trebala biti po knjizi ne znam.A i Cat mi je bezveze, bez obzira da li je matora ili je mlada ili ovo ili ono.Btw strašno strašno što se onaj loži na nju a ona starija, nedopustivo :lol:S druge strane kad bi se npr Zmajevka ložila na nekog od 60 godina to bi bilo skroz normalno cijenim.No da ne trolujem, htedoh još da pitucnem nešto iz poslednje epizode:- jel ona klinka što su je odveli brodom ćerka kraljice/sestra Džofrija? A vode je da je udaju za nekog? - zna li se ili ne ko je ukrao zmajčeke?
ma i da je osamsto godina razlika izmedju njih dvoje u njenu korist, kontam da ne mozes lako da predjes preko toga kad se od ljubavi iz mladosti ne rastanes zbog prezasicenja, nego zato sto ti je neko skinuo. sigurno ni malom zoranu i dalje nije lako kad pomisli na jasnu iz 'tito i ja'.
Link to comment

Pa sad, Cat i Finger se i nisu baš nešto bili par iz ljubavi. Sa njene strane je tu bilo više "I'll show you mine if you show me yours", nego nekakva ljubav. A kod njega je radio testosteron.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...