Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Edit: @McCabe. Mada se ne slažem baš ni sa Petovićem, meni je Kejtlin OK kastovana. (Aša Grejdžoj jeste kataklizmično pogrešna.)
Prematora i nekako preophrvana brigama od samog starta serije (mnogo više nego u knjigama, gde ipak pokazuje neku otresitost i stav) + ta prenaglašena patetika. Po meni, promašaj.
Link to comment

E da, dobro, mapa je drugo. To sam i ja konsultovao milion puta. Kad god neko mesto nisam mogao da nađem, mentalno sam ga svrstavao u Free Cities preko mora (kojih nije bilo na mapi do pete knjige!) Pa me je to dodatno zbunjivalo kad se posle ispostavi da je u pitanju neko mesto u komšiluku...U ostalom, zato mape stoje na početku knjige, a rodoslovi i ostale knjige starostavne na kraju.@Ivo: U seriji su svi matoriji nego u knjigama, od dece do roditelja. Nisu mogli da stave neku tridesetogodišnjakinju da igra Catelyn kad joj sin ima 20. Patetika je stvar scenarija a ne glumice.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
@Ivo: U seriji su svi matoriji nego u knjigama, od dece do roditelja. Nisu mogli da stave neku tridesetogodišnjakinju da igra Catelyn kad joj sin ima 20. Patetika je stvar scenarija a ne glumice.
Ona u knjizi ima cca 35, a ovde preko 50. Mogli su da ubace neku od 4 banke. Jbt, pa jedan od glavnih uzroka celog plota je dečačka zaljubljenost Littlefingera u Kejtlin, a meni ti njihovi dijalozi izgledaju prilično smešno jerbo je on prilično mlađi od nje - ko sa tetkom da priča.
Link to comment
Da, moguće je...onda Martinu još veći kredit. :D Pre pojave Aše Grejdžoj, Kejtlin Stark je nosila šnjur za najgori kast. Tivin najbolji - bukvalno sam ga tako i zamišljao.
Asha™ je još dobra prema novom Ser Gregoru.
Link to comment

Pa Aidan Gillen ima 44 godine, a Michelle Fairley 48. Stvarno drastična razlika.Plus što je on i u knjizi taman bio toliko mlađi od nje, opisuju ga kao beznadežno zaljubljenog klinca.

Link to comment
Pa Aidan Gillen ima 44 godine, a Michelle Fairley 48. Stvarno drastična razlika.
Paj stvarno, utripovao sam da je 1959. godište. Makar tako izgleda. :P
Link to comment
Asha™ je još dobra prema novom Ser Gregoru.
Gregor je 99% scenografija. Asha ima dosta teksta, treba nešto i da odglumi... Meni je ona potpuni promašaj, a za Gregora mi je prilično svejedno.
Link to comment

Ako je fora u knjizi da Asha bude odvratna, onda je ovaj kasting u seriji u potpunosti uspio. Doduše, čitavu tu familiju su lijepo predstavili kao skupinu manijaka i kompleksaša.

Link to comment

Ne znam kako je u knjizi, tek treba da stignem do tog momenta, ali u seriji je prikazana neki (bi) lučki radnik zarobljen u tijelu žene, koja bi, uzgred budi rečeno, trebala da bude princeza.

Link to comment
Ne, u knjizi je kul, a pri tome i zgodna.
E to. Ova screen verzija jeste bitchy harizmaticna ali putpuno nesexy (jes da su grejdzoji u principu buljavi i ruznjikavi, al seksipil je nesto drugo). E tu sam ocekivala krsnu devu s oblinama (ne nuzno lepim, ali zato zagonetnim licem) koja prsti nekom animalnom vlaznoscu od koje se drugi zentaju i budu fini poslusnici.Screen verzija to bas i nije. Edited by Lynn
Link to comment

Meni ovaj crtač pogodio sve osim odeće od pojasa na gore:asha-greyjoy-xia-taptara.jpgPljunuta, baš kakvom sam je zamislio dok sam čitao. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...