Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Spoileroidu! Ja mu dam teaser, a ti kvariš! Sad neće hteti ni da gleda angry.gif
Pa i ti si pominjao dobijanje po picci od raznoraznih, to je daleko više od tizera. Plus što si već i rodbinu pominjao.Gori si od mene.
Link to comment
sladz, za srce si me ujeo.
Pa sta cu, takva je sad situacija, ali verujem da ce se popraviti, pa da cu navijati za tebe svim srcem. Evo, npr. nadam se da je i Dzon Snouova prica prica o sazrevanju, jer u protivnom nikad mi nece biti jasno zasto je on, naki kaki je, jedan od najvaznijih, ako ne i najvazniji lik. Majko, veceg idiota odavno nisam video!
Link to comment
calavera, molim ti se, ova dvojica bi detetu zvecku iz ruke uzela.
Pa stvarno! Samo jos vasic da dodje i ukratko preprica trecu i cetvrtu knjigu, pa da se razilazimo! angry.gif Hvala, Sladzo. Edited by Calavera
Link to comment

opet malo kasnimpeta (valjda) nije bila loša, a čak mislim i da sam sve shvatila :Dnego jedino pričaju ljudi da opet ima odstupanja od knjige koja nisu bitna, kao i nekih čudnih, npr zašto su stavili da je kraljica smislila piromanski plan pa joj patuljak ukrao ideju kad je u knjizi on lično to smislio

Link to comment
Evo, npr. nadam se da je i Dzon Snouova prica prica o sazrevanju, jer u protivnom nikad mi nece biti jasno zasto je on, naki kaki je, jedan od najvaznijih, ako ne i najvazniji lik. Majko, veceg idiota odavno nisam video!
Što je idiot, aj dont get it?
Link to comment
nego jedino pričaju ljudi da opet ima odstupanja od knjige koja nisu bitna...
Čuj "ima odstupanja od knjige koja nisu bitna", u drugoj sezoni se epizode sastoje uglavnom od odstupanja od knjige, a o bitnosti može da se diskutuje.
Što je idiot, aj dont get it?
Pa i nije idiot, ali više je "mlad, neiskusan, naivan, wet behind the ears, tupson" i tako to.
Link to comment
Čuj "ima odstupanja od knjige koja nisu bitna", u drugoj sezoni se epizode sastoje uglavnom od odstupanja od knjige, a o bitnosti može da se diskutuje.
pa dobro, ja pričala samo o ovoj epizodi, a znam da je već bilo x puta odstupanjaa o bitnosti mogu slobodno iskusni čitači da me prosvetle :)bwt taj Theon je meni oduvek bio nekako sluzav
Link to comment
pa dobro, ja pričala samo o ovoj epizodi, a znam da je već bilo x puta odstupanjaa o bitnosti mogu slobodno iskusni čitači da me prosvetle :)
Možda nije dobro da ljudi u sred sezone počnu da čitaju knjige (ako imaju nameru uopšte). Takvima će sigurno lakše pasti da odgledaju seriju takva kakva je, pa tek onda uzmu knjige u šake.
Link to comment
Pa i nije idiot, ali više je "mlad, neiskusan, naivan, wet behind the ears, tupson" i tako to.
Pa to, ali sam osetio potrebu da budem malo grublji :D
Link to comment
pa dobro, ja pričala samo o ovoj epizodi, a znam da je već bilo x puta odstupanjaa o bitnosti mogu slobodno iskusni čitači da me prosvetle :)bwt taj Theon je meni oduvek bio nekako sluzav
Suštinski bitnih odstupanja za sada ipak nema (sorry Razz). Neka su bitna nama naloženim fanovima, tipa "izbacili mi omiljenog lika/ scenu/ zamak/ repliku".A Theon jeste ljiga, ali meni ga je uvek bilo žao. Ni kriv ni dužan je odveden od kuće kao klinac, i odrastao kao outsider; onda se vratio kući, i otkrio da ni tamo ne pripada. Većina ostalih likova u seriji imaju neku klanovsku pripadnost, iza njih stoje nekakve kuće, organizacije, štagod. Theonu to nedostaje, i sve što radi su pokušaji da se nekom uvali kao insajder, da nekom postane važan. Growing pains, tinejdžerska patetika, šta ćeš :)
Link to comment
Majko, veceg idiota odavno nisam video!
i
Pa i nije idiot, ali više je "mlad, neiskusan, naivan, wet behind the ears, tupson" i tako to.
Poprilično se razlikuje. :P
Link to comment
Poprilično se razlikuje. :P
Pa dobro nemoj cepidlaciti :D Bio sam grub, jer me bre nesto mnogo nervira, slicno kao i Kalisi, zato se nadam da ce se njihovi likovi razviti u nesto dobro do kraja serijala (knjiskog je l', ne mislim na ovu sezonu serije, naravno), inace ode mas' u propas'. Znam da vas ima kojima su to dragi likovi pa vam mozda ne prija sto ih malko pljujem, al' jbg ne mozete poreci dozu iritantnosti. Doduse, mozda oni zato i treba da se vole, a mozda i jer naivni na kraju uvek i prezive.
Pa valjda zato sto bi mladac rado opalio ridjokosu divljakusu, takvog idiota majka jednom radja.
Evo, Host dao delimicno tacno objasnjenje :DBTW, jepte se svi i serija i vi ovde i moji drugari iz RL-a i Martin, poceo sam upravo malopre da citam prvu knjigu! Opirao sam se opirao, jos od vremena pre serije, ali eto. Ne znam kako i kojim tempom cu da citam, niti mogu da znam kako bi islo najbolje, pa cu da se prepustim i neka me knjige i citanje vode. Ako zgulim svih pet (tj. osam) brzo, zgulim, ako budem razvlacio paralelno sa serijom, razvlacio, bitno da sam podlegao! -_- Elem, dok ste citali, da li ste prvo citali apendiks pa onda od pocetka, ili tek kad ste zavrsili knjigu, ili ste okretali u toku samog citanja?Sad posle ovih prvih poglavlja, mislim da uopste nije lose prvo pogledati seriju pa onda citati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...