Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

pa znam da je on, ali je do jaja glupo. ili obnazis obe ili nijednu, je l? znam da je trebalo preziveti khal droga, i really do, ali ona i dalje jeste devojcurak (iako je imala i bebu). to je ono ko kad ja cujem da se neko mlad vencava pa ko baba kazem da ne valja 'kad deca prave decu'. :D hocu da kazem sledece. ne znam da li si cuo, ali menadzeri malim gimnasticarkama daju neke hormone za odlaganje puberteta iz jedinog razloga kako bi se manje plasile da se kerebece na parteru i spravama. sa godinama ti se uvezuje taj oprez, koji kao mlad nemas, nego srljas ko govece. tako i deni stormborn, ko muva bez glave, svuda ide i ne boji se nicega! cool.gif
Da znaš da će mi od sada njeno "I am the dragon"" u glavi biti prevođeno kao "Ja sam goveče!"Što se haljine tiče, malo mi je to "ili obe ili nijedna" suviše isključivo. Prvo, mnogo je bolje kad nije sve na izvolte, nego postoji neka tajna, neka "misterija". Drugo, to dozvoljava više stilova i varijacija - kao modni detalj, to nije beznačajna stavka. Treće, ako imamo na umu anatomski zvrk, da nemaju sve žene savršeni boob set, nego jedan sis izgleda malo bolje od drugog, to omogućuje ženi da istakne svoju bolju stranu, a ovu drugu sakrije nekim dobrim dezenom.
Link to comment
Duvaj ga Mekejlebe :never_met_a_spoiler_he_didn't_open_frhost:Prateci sta pisu znalci na VIPovom topitju (u nauci poznato kao sindrom Razza Matazza), nemoj uopste da zalis sto nisi procitao knjige. Manje-vise sve izmene koje su uveli sluze da na razuman nacin skrate Martinove niti, tj. da bi ubudzetili radnju. Ja im zameram samo sto ne ubace jos malo incesta i scena brutalnog seksa, al to sam samo ja (i milioni onih koji ne dizu glas).Najbolje ribe:1) Sersei;2) Osha (kad joj nameste glavu na ekvilibrijum - ste videli ono telo? me wants)3) Sve ostale lepotice na gomili.
Što se niko ne loži na Yaru?
Link to comment
Da znaš da će mi od sada njeno "I am the dragon"" u glavi biti prevođeno kao "Ja sam goveče!"Što se haljine tiče, malo mi je to "ili obe ili nijedna" suviše isključivo. Prvo, mnogo je bolje kad nije sve na izvolte, nego postoji neka tajna, neka "misterija". Drugo, to dozvoljava više stilova i varijacija - kao modni detalj, to nije beznačajna stavka. Treće, ako imamo na umu anatomski zvrk, da nemaju sve žene savršeni boob set, nego jedan sis izgleda malo bolje od drugog, to omogućuje ženi da istakne svoju bolju stranu, a ovu drugu sakrije nekim dobrim dezenom.
tssssss, sta ga misterije kad zine jedna boob...pusti funkcionalnost, estetika je jos uvek cvrsto na strani simetricnosti. za ove zvrkove, ne bih znala o cemu pricas.
Link to comment
tssssss, sta ga misterije kad zine jedna boob...
Lako je tebi, ti ih gledaš i vataš svaki dan. Nama kao nepopravljivim romanticima ostaje jedino da sanjarimo boobs.
Link to comment

i meni je jara slatka. jeste nekako kobasicasta, ali mi je slatka jer je pravi onaj nestasko od osobe. jara bi mi bila drugarica, npr.

Link to comment

Koliko je dana, mjeseci u knjizi proslo otkad je Rob posla Grejdzoa doma do trenutka kad je ovaj uletio u Zimovrel? Nekako je meni to prebrzo u smislu da se nije nimalo dvoumio. Odrastao je tamo, bio je jedan od njih i sad odjednom zabija ulece sa ledja. Isforsirano mi je malo to dokazivanje tati i sestri ili kome vec... Ne smeta mi sto je to uradio vec mi je previse zbrzano...Kome je Rob Stark obecan pa mu mama ne da da obescasti najbolju ribu u seriji posle Majke zmajeva? :)Meni najbolja epizoda u drugoj sezoni. Koliko ce biti epizoda u ovoj sezoni? Jesmo li na pola?

Link to comment

Pa i jeste se desilo brzo jer je Teon bio zaprepascen koliko ga niko od Gvozdenrodjenih ne jebe ni dva posto jer nema nikakve pobede i ubistva.Rob Stark je obecan jednoj od Frejevih cerki ili unuka kao nagrada za njihovu vernost u ratu i prolaz preko reke.Ima 10 epizoda.

Link to comment
Kome je Rob Stark obecan pa mu mama ne da da obescasti najbolju ribu u seriji posle Majke zmajeva? :)
Cerki onog cice sto ih je pustio da predju njegov most...
Link to comment
Koliko je dana, mjeseci u knjizi proslo otkad je Rob posla Grejdzoa doma do trenutka kad je ovaj uletio u Zimovrel? Nekako je meni to prebrzo u smislu da se nije nimalo dvoumio. Odrastao je tamo, bio je jedan od njih i sad odjednom zabija ulece sa ledja. Isforsirano mi je malo to dokazivanje tati i sestri ili kome vec... Ne smeta mi sto je to uradio vec mi je previse zbrzano...
Bila je ona scena gde napise pismo Robbu, pa se dvoumi jedno tri sata i na kraju ga zapali.
Link to comment

A jes bravo. Sjecam se te epizode. Eh sto nije Pancevacki moj...Nego sto Arja ne naredi onome da ubije glavnog Lanistera ili Dzofrija ili tako nekog baju, a ne onu sirotnju? Mogla je rat okoncati odavno... :PIma jos jednu zelju nadam se da ce bolje odabrati... :)

Link to comment
Nego sto Arja ne naredi onome da ubije glavnog Lanistera ili Dzofrija ili tako nekog baju, a ne onu sirotnju? Mogla je rat okoncati odavno... :P
To će se ona posle i sama lupati po čelu.
Link to comment

Pa glavnog Lannistera valjda računa da može i sama kad oće, samo otruje viski ili ga upuca samostrelom na spavanju. U ostalom, on i nije na njenoj top listi koju recituje pre spavanja. To ide ovako nekako - King Joffrey (naručio da joj tatu ubiju)- Queen Cersei (bitch en general)- Sir Ilyn (dželat, ubio joj tatu)- Sir Merryn (ubio joj učitelja mačevanja)- Sir Amory (ubio joj onog bradonju što je vodio na Zid)- Sir Gregor (asshole en general)- Polliver (uzeo joj mač)- the Tickler and the Hound (nemam pojma zašto, oni su baš cool)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

E, ovo je vec bilo dobro! Mozda i najbolja epizda do sad, konacno akcija! Moram samo reci, zao mi je MauDau, ali ova tvoja je opasno pocela da smara, dok se samo slikala gola i cutala bila je bolja! Drama queen!Recite mi da ce Theon dobiti po picci, i to od Robba licno, ne moram vise nista znati :D

Link to comment

Dobiće po pičci od raznoraznih, za početak verbalno od sestre zato što ne ume da sledi najprostija moguća naređenja...

Link to comment
Recite mi da ce Theon dobiti po picci, i to od Robba licno, ne moram vise nista znati :D
Ne smem ništa da kažem. Kad se pomenu piccke, ja se sav zanesem. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...