Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

nemam pojma, nije mi bila uopste zanimljiva. kad malo bolje razmislim, cela ova druga sezona nije nista posebno. sve vreme cekam da se nesto desi a ne desava se nista.

Link to comment

meni cuka zamalo ispala na ovoj sceni sa arrrrjom,.. al izrekose se ovde citaci da i ne moze jos nista nesto da se desi. strp.

Link to comment
moram da podelim masivan hejt sa vama koji ste čitali proklete knjige. (ostali ne otvarajte, nemoj posle nisam reko):frust:
Ma nemoj da se opterećuješ bezveze, ionako do kraja izgine jedno dve trećine aktuelnih likova :D
Link to comment

... and Snape kills Trinity with Rosebud.And then it turns out they're both Tyler Durden.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Meni je hećim/medicus ponajbolja riba do sada600full-oona-chaplin.jpgapart from milf queen (poseban rispekt)
Dobra je, ali meni Sersei rula i dalje, ima nešto jebozovno u njoj do beskonačnosti (fakat nisu obrve).
Link to comment

Weenie, imao si odličnu scenu spasavanja djeve u ovoj epizodi. Jeste da je djeva fruitcake, ali treba i njih spasiti.

Link to comment

@Razz: Da, još samo da se videla ikakva motivacija... A tebe još nešto nema?@Glas: Lena Heady je van svake konkurencije. Posle nje može ova što igra Oshu i zna razne "savage things" :wub:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
jbt, meni je najteze. moje akcije ce tek za sto godina.
Barem isprobavaš razne frizure, haljine, nekretnine...BTW, zar Quartheen haljina nije trebalo drugačije da izgleda? :naughty:
@Razz: Da, još samo da se videla ikakva motivacija... A tebe još nešto nema?
Uzeo bolovanje; čekam da se malo stvari raščiste, pa da lupim rukom o sto. Oh, wait...
Link to comment
BTW, zar Quartheen haljina nije trebalo drugačije da izgleda? :naughty:
onu bez jedne boob?! jbt, ko je to smislio?!!!ja ne volim da se deni erotizuje. meni draza kad je ovako sva bebasta i neiskusna, ali se trsi da ce ona sve zivo da postigne.
Link to comment
onu bez jedne boob?! jbt, ko je to smislio?!!!
George RR MartinI ne budi netolerantna prema drugim kulturama. To je prosto njihova normalna svakodnevna nošnja.
ja ne volim da se deni erotizuje. meni draza kad je ovako sva bebasta i neiskusna, ali se trsi da ce ona sve zivo da postigne.
Pa sad, nakon Khal Droga i još nekih drugih likova (da ne spojlerišem ljudima ovde), možda "neiskusna" nije baš pravi izbor reči.
Link to comment

pa znam da je on, ali je do jaja glupo. ili obnazis obe ili nijednu, je l? znam da je trebalo preziveti khal droga, i really do, ali ona i dalje jeste devojcurak (iako je imala i bebu). to je ono ko kad ja cujem da se neko mlad vencava pa ko baba kazem da ne valja 'kad deca prave decu'. :D hocu da kazem sledece. ne znam da li si cuo, ali menadzeri malim gimnasticarkama daju neke hormone za odlaganje puberteta iz jedinog razloga kako bi se manje plasile da se kerebece na parteru i spravama. sa godinama ti se uvezuje taj oprez, koji kao mlad nemas, nego srljas ko govece. tako i deni stormborn, ko muva bez glave, svuda ide i ne boji se nicega! cool.gif

Link to comment
2) Osha
Osha ima pravo telo za posao slagača robe u supermarketu, neugledna je i (u svetu skaliranom prema potrebama 1.70m glumaca) može da dohvati najviše rafove...

l.jpgNatalia+Tena+Harry+Potter+Deathly+Hallows+AG06M70xcQLl.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...