Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

pa kacila sam ja one slicice zamkova kad sam vas pitala da odgovorite u kom zamku biste ziveli kada biste bili princeza..gle ovo! louvre, tuileries..ted%20nasmith_a%20song%20of%20ice%20and%20fire_highgarden_med.jpg
Kakvo pitanje. Pa Sans Souci u Potsdamu, rezidencija Nj. K. V. Fridriha Velikog.Potsdam_Sans_Souci.jpgsanssouci-schloss-wolfgang-staudt.jpg
Link to comment
Teško, jer bi onda i 648 Dothraki sisa moralo da se uračuna.
Mislio sam samo na sise u akciji. Renli je video nešto akcije, a Dothraki slabo, jer im je vušapla pokupila sav ribičon.
Link to comment

filipe, nisam ja htela da kazem da highgarden lici na louvre, nego samo da su mnoge kicme slomljene da bi se sagradila onolika palacha i upicanio pripadajuci parkic u produzetku. a ti da si princeza bi ziveo u ovom? kul!

Link to comment
filipenko, malo si proredio komentare, a tvoje mišljenje je cenjeno ovde.poslednje dve epizode?
Nisam ih ni gledao. Tj. stao sam na pola pretposlednje i ne merem se nakaniti da nastavim. Mnogo dosadno.
Link to comment

Fenomenalna epizoda :)Meni najbolja do sad,racunajuci i prvu sezonu.Jagen H'ghar izdominirao u svojih 5 sekundi :Hail:

Link to comment

Najbolja u ovoj sezoni svakako, ne znam baš računajući i prvu.Osha (:wub:) ima najzajebaniji pogled u celom castu, u onoj sceni kad Theon spava a ona se diže iza njega... brrr...Ona Jonova crvenokosa i nije loša na drugi pogled, mada mi se ne sviđa gde to tamo ide.

Link to comment

Stvarno dobra epizoda, sviđa mi se Igrit (verovatno zbog naglaska), Arja mi je def omiljeni caracter, Teona bi pustio kroz mašinu za mlevenje mesa koliko je odvratan.

Link to comment
Osha (:wub:) ima najzajebaniji pogled u celom castu, u onoj sceni kad Theon spava a ona se diže iza njega... brrr...
to kad se dizala iza teona, ko da nije sa ovoga svijeta, ovoga mi krsta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...