Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

stvarno ne razumijem zasto bi nekog ovakva serija natjerala da cita knjige, a postoji toliko knjiga za procitati.zabravio sam da kazem, dobra ona doktorka s testerom.
Pa ako ti se baš sviđa serija, što ne bi pročitao i knjige za koje vlada opšte mišljenje da su dosta zanimljivije? Naravno, ko voli taj genre, ko ne voli, neće ga niko naterati da čita 5000 strana, to je jasno.
Link to comment
Sarah Silverman ‏ @SarahKSilvermanHoly crossover! The black smoke monster from #Lost just came out of a lady's vagina in #GameofThrones!
Sara pokusava da pomiri zaracene strane.
Link to comment
Sara pokusava da pomiri zaracene strane.
ako neko uspe u tome, ona ce.meni i dalje sve kul, sapunjarski elementi sve simpaticniji - kosovka devojka odlican lik, nadam se da ce se pojavljivati, vec sam je videla kao novu lejdi stark. mada mi je simpaticna i ova seka sto se ne buni da bata zadovolji muza, vazno je biti lejdi. odlicno je uradjena scena sa sajkom i kurvama, efektnija od svih izivljavanja do sada.mane, ko i uvek, staramajka stark, neubedljiva i u majcinstvu i u buntovnistvu. barbika, kuku, sto onako prica? gore nego recitacija.nadam se da ce nas uvesti iza zidina tog grada, mora da je unutra spektakl hedonizma, orgija i dekadencije.
Link to comment

pa ron pol!posle klintona, busa i obame (i eventualno kolbera) najveci seleb. opet se potvrdjuje koliko je taj covek ignorisan ko sto i kazu na ovom uratku. napravio je dzon stjuart kolaz o tome kako svi ignorisu rona pola dok su isli prajmriz.climate change je fakat najache.. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...