Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

3 hours ago, *edited by mod said:

Razjebali su zmaja prvobitno zbog CGI a onda i zato da se pokaze kako nije osvajanje KL i rusenje Sersei bas walk in the park.

 

Neka su ga razjebali, ali da nisu kompletni idioti, uradili bi to u posledjoj sceni. Pregovori sa Cersei na zidovima, ona ih napuši, odnekud iskrsnu baliste i tras u zmajčeka. Onda Dany ispizdi i od sledeće scene kreče u totalnu osvetu.

 

To je smislen sled događaja - htela je peaceful resolution, nisu joj dali, pa je prsla i onda se savetnici uspaničili - zar ovu ludaču na presto da instaliramo.

 

A ovako? Savetnici se uspaničili bez ikakvog vidljivog razloga, onda joj ubili zmajevito dete, onda ona pokušala peaceful resolution, ali kap koja je prevršila čašu je pogubljenje fucking Misandei :isuse: Decu dajem, prevodilicu ne dajem!

 

Link to comment

E, da, odakle su odjednom znali da je Missandei oteta, a da se nije udavila u moru ili da je nije probola neka od 18k strela koje su ispalili na njih

Poslali im gavrana?

Ja necu da hejtujem, prvo ne volim ovaj zanr inace, drugo, nisam citao knjige. Seriju volim iz cisto subjektivnog razloga, a i u pocetku me zaista zaintersovala, ali preterali su sada stvarno.

Link to comment
17 minutes ago, Giggsy said:

E, da, odakle su odjednom znali da je Missandei oteta, a da se nije udavila u moru ili da je nije probola neka od 18k strela koje su ispalili na njih

Poslali im gavrana?

Ja necu da hejtujem, prvo ne volim ovaj zanr inace, drugo, nisam citao knjige. Seriju volim iz cisto subjektivnog razloga, a i u pocetku me zaista zaintersovala, ali preterali su sada stvarno.

To je jedan od crtaćskih momenata. Skubidu nivo pisanja.

 

I jel samo meni duh izgledao u ovoj sezoni ko neko obično kuče? Ko im radio skupi cgi, tetkin mali što studira kompjutere na megadetu?

Link to comment

Nije samo tebi. Obicno kuce. Ko sto neko rece, serija je popularna da ne znam ikoga ko nije cuo za nju i opet nemaju para za slonove i kucice.

Bitno da je preziveo onaj masakr u trecoj epizodi, ali sad ne moze u rat protiv Cersei

Link to comment

То што су потпуно занемарили језовукове можда је и највећи злочин овог пакленог ауторског двојца. 

Link to comment
19 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

То што су потпуно занемарили језовукове можда је и највећи злочин овог пакленог ауторског двојца. 

 

Štaznam, ja baš i ne mogu da im zameram te tehničke stvari tipa CGI vukove i ono kad su baby zmajevi celu drugu sezonu proveli u kutiji. Postoje ograničenja u svakoj produkciji, to nije krivica debilnog dvojca.

 

Ono što neporecivo jeste njihova krivica su scenaristička rešenja. To je ispod svakog nivoa, opravdanja nema.

Link to comment

Malo Creative pisanja i dobiješ potpuno gledljivu epizodu...

 

A suštinskih izmena nema...

 

 

Edited by ZerrorR
Link to comment
47 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Štaznam, ja baš i ne mogu da im zameram te tehničke stvari tipa CGI vukove i ono kad su baby zmajevi celu drugu sezonu proveli u kutiji. Postoje ograničenja u svakoj produkciji, to nije krivica debilnog dvojca.

 

Ono što neporecivo jeste njihova krivica su scenaristička rešenja. To je ispod svakog nivoa, opravdanja nema.

 

Ма ок што се тиче ограничења буџета, али ако си већ нешто уврстио као битан сегмент приче, не можеш само да то искључиш. Постоје начини, ако си креативан.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...