Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Just now, ZerrorR said:

Seems legit :fantom:

Moja sestra:

I fucked Podrick because I loved it. 

 

Can't be more legit than that. :lolol:

Link to comment
Moja sestra:
I fucked Podrick because I loved it. 
 
Can't be more legit than that. [emoji38]ol:
Hahaha sjajno [emoji16][emoji16]

A jaaaa [emoji31]

I ate with Ramsey Bolton in the crypt

Majciceee
Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

(osim Vinija, on je hipster, poceo je jos u prvoj sezoni, laganije doduse, ali ipak :D )

 

Početkom druge, čim su krenuli da odstupaju od knjiga i demonstriraju nemanje pojma. Rob Stark upoznaje Kosovku Devojku koja je, znate, došla iz dalekog Volantisa (iako Oona Chaplin izgleda i govori identično kao svi ostali), kad je bila mala brat joj se zamalo udavio pa ga je neki rob spasao i od tada se ona protivi ropstvu i zato je došla u slobodarski Westeros da vida rane... WTF, koga boli dupe za te tralala background pričice koje apsolutno nigde ne vode?!

 

A ništa ih nije koštalo da se pridrže originala - da Chaplin bude lanisterska vazalka sa kojom se Rob nehotično smuvao dok je ratovao po zapadu, namestili su mu je njeni roditelji u dogovoru sa Tivinom koji je već tada planirao Red Wedding. To nije ništa teže ni skuplje snimiti nego ovo sranje koje su oni snimili, a bilo bi efektnije, smislenije, direktno vezano za zaplet. 

 

Tu su Cock Merchants krenuli da flex their creative muscles, odmah se videlo da će sa svakim odstupanjem od ivice bazena samo dublje da tonu.

 

 

Link to comment

Glavni razlog zasto ljudi pizde na ovu sezonu a nisu na prethodnih 7 je u tome sto je ova zadnja. Ako nas je Lost icemu naucio, to je da ljude mozes vuci za nos sve do samo kraja jer dokle god nije zadnja sezona ili zadnjih 5-6 epizoda u njima tinja nada da ce sve doci na svoje i da ce na svako pitanje biti dat odgovor makar u samom finalu.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ma da, nema uopste veze sto flotom zaskoce zmaja

 

Meh, i pre je bilo ludjenja doduse obicno tako sto u kretenizme vezane za LFa objasnjavali kako on mili 10 korak unapred i kako je sav genijalan. 

 

Na stranu to sto je prvi zmaj zaskocen jednim jedinim kopljem u sred bitke.

Link to comment

Ok, istina, al to je nekako bilo sa nekim ciljem urađeno, dobili smo tog zlog zmaja koji će toliko toga da uradi u sl sezoni.

Ovde su roknuli gmaza prosto jer ne znaju šta će sa njim.

Uopšte me ne bi čudilo da su snimili nekoliko varijanti svake epizode pa da prave ždrijeb koja se na koju nastavlja.

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

Ok, istina, al to je nekako bilo sa nekim ciljem urađeno, dobili smo tog zlog zmaja koji će toliko toga da uradi u sl sezoni.

Ovde su roknuli gmaza prosto jer ne znaju šta će sa njim.

Uopšte me ne bi čudilo da su snimili nekoliko varijanti svake epizode pa da prave ždrijeb koja se na koju nastavlja.

 

Razjebali su zmaja prvobitno zbog CGI a onda i zato da se pokaze kako nije osvajanje KL i rusenje Sersei bas walk in the park.

Link to comment

Ne znam kako ih nije sramota, serija je bilione namlatila a oni "nemaju para" za CGI. Bukvalno su priznali da je Ghost ostao bez pozdrava jer nisu mogli da razvlače zelenu pozadinu i da prekidaju shooting stream. Prejadno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...