Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

21 minutes ago, Escalade said:

da ga legimitizuje kao sina neda starka iako zna da nije :D 

Jbg, ako s jedne strane ima pretnju da će sam da se outuje, onda ona nema šta da izgubi. Dakle, može samo da dobije, ako se on javno prihvati Stark nasleđa. Ako kaže "ne, ja sam Targ" onda joj je isti đavo kao što sad ima. 

Link to comment

to, ne znam da li si mislila u kontekstu ovog oko Gendrija ili kao plot tvist

bilo bi interesantno da je to uradila, steta sto se jedna dvojica nisu setila toga:dry:

Link to comment

Kako preterujete sa tom ''flotom koja se pojavljuje niotkuda''. Negde 8-10 brodova je vidljivo u toj zasedi, a to mu sigurno nije cela flota.

Ova sezona flopuje ponajmanje zbog toga ili postavke snaga ispred Vinterfela u Dugoj noći, ili što se po stoti put hiljade i hiljade kilometara prelaze u par dana

Link to comment

to je skroz dobro objasnjenje, flota je bila u zasedi, posto su zmajovi zapravo dzinovski tranvaji koji idu po sinama po tacno utvrdjenom pravcu 

Link to comment
to je skroz dobro objasnjenje, flota je bila u zasedi, posto su zmajovi zapravo dzinovski tranvaji koji idu po sinama po tacno utvrdjenom pravcu 
Hahaha, vrh :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Džinovski tramvaji, a pritom kratkovidi. 

 

Ne znam iza kojih to stena možeš da se sakriješ od nečega što leti na par stotina metara nadmorske visine.

Link to comment

bila je ona neka verzija gde dzon i jos nekoliko vaznijih likova ginu u eksplozijama/pozaru u borbi za dubrovnik

jel se to najvljivalo za proslu sezonu ili  za ovu?

davno je bilo, sve mi se izmesalo

 

 

a sto se tice ovog sto je @theanswer pisao dovoljno ludo zvuci tako da je lako moguce tacno

jedino me buni ovo sto je neko napisao na prosloj strani, a i sam theanswer spomenuo, snimano je vise zavrsnih scena

 

inace ne znam otkud ovoliko razocarenja i takmicenja ko ce vise opljunuti

serija vozi na slicnom nivou vec par godina

jebemliga meni dovoljno zabavno da se gleda

ne znam zapravo sta su ljudi ocekivali od serije kojoj je cilj da bude zabava miliona milijardi?

 

Link to comment

Jedna velika glupost bar po mom misljenju, kada Sersei prilazi Misandei i uhvati je pod ruku i kaze da moze da kaze poslednje reci. S' obzirom da Misandei zna da se nece izvuci ziva zar nije bilo logicno da iskoristi trenutak, uhvati Sersei za ruku i skoci zajedno sa njom sa zida? Da se zrtvuje za svoju Kalisi.

Link to comment

To sam i ja razmišljao ali nije Miss Sunday niti kreatori .a mogli su tako nešto da odrade makar neki legitimni pokušaj zbog saspensa

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Jedna velika glupost bar po mom misljenju, kada Sersei prilazi Misandei i uhvati je pod ruku i kaze da moze da kaze poslednje reci. S' obzirom da Misandei zna da se nece izvuci ziva zar nije bilo logicno da iskoristi trenutak, uhvati Sersei za ruku i skoci zajedno sa njom sa zida? Da se zrtvuje za svoju Kalisi.

 

Misliš, Misandei to u tom trenu sazna?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...