Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

2 minutes ago, Budja said:

 

Ceo internet pise a sto zmajevi koji su brzi nisu napravili manevar i zapalili brodove zguza.

 

 

 

Because OMG bolts and arrows!

Link to comment
8 minutes ago, hazard said:

Iz serije se slabo šta vidi jer je loše napisana sa adhok rešenjima, to više ja pokušavam da nađem neku smislenu nit u đokotrgovačkim pisanijima

 

Zaludan posao, moj Hazarde, zaludan.

Link to comment
10 minutes ago, hazard said:

 

Because OMG bolts and arrows!

možda imaju baliste i na krmi :happy: mi to aznamo, bilo bi glupo da juron nije mislio na to da ga zmajevi mogu obići ili se pokreću 3600   na trejleru za narednu epizodu vidimo da juron gleda u nebo i na suncu se vidi obris zmaja, to je jedini ugao iz kojeg mau može da napadne kako bi izbegla pvo :happy:

Link to comment
11 minutes ago, Budja said:

 

Zaludan posao, moj Hazarde, zaludan.

 

Ma znam. Njihov misaoni proces je verovatno "what if we like killed a dragon now? And then we make Danny a bad guy? That'd be like so shocking! Let's do it, yeah!"

Edited by hazard
Link to comment

Meni su ti momenti sa skorpionima jako smetali (flotu koja se pojavljuje niotkuda zaista ne zelim ni da komentarisem), ograniceno je zahvatanje po vertikali, tako da su jako osetljive na napad odozgo, sto neko rece da je vec radjeno. Mogla bi barem te na zidinama da spali prvo vece bez meseca (a ima fortnight da ceka ostale armije), isto kao i pola flote i ulazna hebena vrata.

 

Krsh epizode ove sezone.

 

Takodje mislim da su ovde samo opravili ko koga treba da ubije story.

 

Eurona jede zmaj.

Djejmi ubija seku.

Pas i crv sjebavaju planinu zajedno u krvavoj bitci dvorukim macem i kopljem na zombija, svo troje down.

Deneris bumo videli.

Arja mora jos nekoga ubiti, mozda i sa facom.

Ko jos...kvazi mejster?

Meh...who cares

Link to comment

poslednje dve epizode imaju b na av club (za ovako visokobudzetnu produkciju to je ocena ekvivalentna max 2/5 zvezdica), sto je dokaz da je i po najfahovskijim i najpopkultur-establismentarnijim merilima serija unistena.

Link to comment
7 hours ago, arheolog1981 said:

Deni je strašno kompleksan lik, čak su i u seriji u ranijim sezonama pokazali kroz šta je sve prošla (porodica pobijena, ona u izgnanstvu, stalno u bekstvu pred ubicama koje šalju, ludi brat koji je prodaje Dotracima kao kobilu, gubitak muža i deteta, rađanje zmajeva, boravak u Esosu, izdaja od strane Džore). Sad sve to bacaju u blato i ima da naprave od nje negativca...
 

 

Dakle, od Sanse je odvaja jedino sto ima zmajeve, u najmanju ruku, posto sada Sansa ispade negativac. Slazem sa tim da se ide previse ka tome da zenski likovi moraju da prodju kroz sito i reseto i onda postanu beskrupulozni. Khaleesi je ipak, cim je dobila zmajeve, pocela da se ponasa kao da je vec kraljica, a ne da mora jos mnogo toga da prodje da bi dosla do prestola.

Sto se mene tice, jos jedan wildfire je najbolje resenje. Nek izginu svi, Sansa da ostane u Winterfellu i smeska se ostalima, Gendry i Debeljko da uzivaju u svojim domovima i ludi Tormund da divlja. Happy end.

 

Edited by Giggsy
Link to comment

Postoje neke indicije da je sudbina glavnih likova koja je navodno procurela u stvari patka od strane HBO... zna se da su snimili više krajeva i da su mere zaštite bile nikad veće (kao što su anti drone mere u Sevilji). Posebno info da, potencijalni spojler za epizode 5 i 6,

Džon ubija Deni. Frikodoctor, španski jutuber koji je do sad nepogrešiv bio, kaže u jednom starijem videu da ne veruje u to(iako ne tvrdi ništa jer nema 100% proveren info). Ne mogu sad naći :) Ali ono što sam našao je sledeće... sa puno detalja i očigledno insajd informacija priča o suđenju Tirionu zbog izdaje. Suđenjem predsedava Davos, prisutni su Sansa, Arja i Bran, Robin Arin, Sem, Brijena i dva nova lika, vrv predstavnik Zlatne Kompanije i novi Princ Dorne (ovo za Dornu ne navodi friki, on nije siguran). Tiriona čuva Sivi Crv sa nekoliko vojnika. Ni Džon ni Deni nisu prisutni, tu je izričit. Uostalom evo ceo video :)



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Pa to se uklapa u ono sto je dansver kacio kao leakove?

 



Dzon ubija Deneris i odlazi iza zida da zivi zivotom nocnog kralja brata tormunda 

Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Sansa bi bez problema bend the knee Džonu.

Nego, kako se Deneris nije setila da legitimizuje i Džona kao sina Neda Starka i tako ga javno veže za tu porodicu? Mislim, kad se (pametno) setila Gendrija.. 

 

Džejmijeva faca kad je čuo čiji je Gendri sin je bila priceless! 

 

da ga legimitizuje kao sina neda starka iako zna da nije :D 

Link to comment



Pa to se uklapa u ono sto je dansver kacio kao leakove?
 




Dzon ubija Deneris i odlazi iza zida da zivi zivotom nocnog kralja brata tormunda 




Vrlo moguće, nego se ja još nadam za ovo prvo da nije istina :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...