Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

34 minutes ago, mozzer said:

Sve dobro nabrojano... ali dobro, mislim da je ovo neizbezno... sto se mene tice vec je pobedila jer je pozvala Sneznog da ostanu zajedno a on (koji mi je inace simpatican) nije prihvatio... zbog casti, porodice i ostalih blahblahblahblah... ljubav se ne odbija :)

 

Ona je tu ljubav uslovila (njegovim cutanjem), on nije.

Link to comment
6 minutes ago, Pečorin said:

 

Ona je tu ljubav uslovila (njegovim cutanjem), on nije.

Slazem se osim sto je ona osetila sta bi ostalo od te ljubavi da se/ kada se uradi kako je Snezni hteo... kad se tu umesa cela familija i ekipa... 

Link to comment

Zato sto je psiho koji hoce vlast samo za sebe. Realno gleda Sneznog sada vise kao rivala a manje kao slatkog rodjaka koga prca. 

 

Ocekujem smrt zadnjeg zmaja i polako odumiranje magije, vracanje u svet ljudi, nesto kao LOTR. 

 

Tirion zaseda na gvozdjani presto, MMW:fantom:

Link to comment
 
Još u maju 2018. je rekla za Vanity Fair: "It fucked me up. Knowing that is going to be a lasting flavor in someone's mouth of what Daenerys is."

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, Shan Jan said:

Zato sto je psiho koji hoce vlast samo za sebe. Realno gleda Sneznog sada vise kao rivala a manje kao slatkog rodjaka koga prca. 

 

Ocekujem smrt zadnjeg zmaja i polako odumiranje magije, vracanje u svet ljudi, nesto kao LOTR. 

 

Tirion zaseda na gvozdjani presto, MMW:fantom:

 

Paaa, mozda, mozda i ne. Nismo to videli iz neceg konkretnog, osim iz njenog (poorly written) ponasanja i reakcije na tu vest.

U svakom slucaju, nijedan od njenih mudrih savetnika joj to nije predlozio, a resilo bi joj otprilike sve probleme. Cik da vidim da li Sansa ne bi smela da klekne ako joj je brat kralj Vesterosa.

Link to comment

Sansa bi bez problema bend the knee Džonu.

Nego, kako se Deneris nije setila da legitimizuje i Džona kao sina Neda Starka i tako ga javno veže za tu porodicu? Mislim, kad se (pametno) setila Gendrija.. 

 

Džejmijeva faca kad je čuo čiji je Gendri sin je bila priceless! 

Link to comment

Daj skrinshot :)

 

Inace serija je omanula oko Gendrijevog imena, on Arji kaze nisam vise "Gendri Rivers". Rivers je bastard prezime za decu rodjenu u Brzorecju i Riverlandsima, sa kojim Gendri ima tacno 0 dodirnih tacaka. 

 

Gendri bi bio ili Waters ako mu se gleda poreklo iz Kraljeve Luke, ili Gendri Storm posto mu je familija iz Stormlandsa.

 

Nije preterano bitno ni za sta, ali opet, smesan propust za ovako bogatu seriju.

Edited by goofs
Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Sve dobro nabrojano... ali dobro, mislim da je ovo neizbezno... sto se mene tice vec je pobedila jer je pozvala Sneznog da ostanu zajedno a on (koji mi je inace simpatican) nije prihvatio... zbog casti, porodice i ostalih blahblahblahblah... ljubav se ne odbija :)

 

To sto mu je tetka nije dovoljan razlog? To sto ga je ucenila nije dovoljno? Jeste to mozda kod njih (Tagarijen) pre bilo normalno, ali za sneznog Jon-a nije :happy:

Link to comment
10 minutes ago, assignment said:

 

To sto mu je tetka nije dovoljan razlog? To sto ga je ucenila nije dovoljno? Jeste to mozda kod njih (Tagarijen) pre bilo normalno, ali za sneznog Jon-a nije :happy:

:)

Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Daj skrinshot :)

 

Inace serija je omanula oko Gendrijevog imena, on Arji kaze nisam vise "Gendri Rivers". Rivers je bastard prezime za decu rodjenu u Brzorecju i Riverlandsima, sa kojim Gendri ima tacno 0 dodirnih tacaka. 

 

Gendri bi bio ili Waters ako mu se gleda poreklo iz Kraljeve Luke, ili Gendri Storm posto mu je familija iz Stormlandsa.

 

Nije preterano bitno ni za sta, ali opet, smesan propust za ovako bogatu seriju.

Omanuli su jer su samo priznati bastardsi dobijali ta opisna prezimena a Gendri nije bio priznat uopšte od strane Roberta kao niti jedno njegovo dete. Znači, on je imao samo ime Gendri, ništa uz to. To što su mu nakrpili Rivers je samo ekstra-nebuloza. 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

I dalje je preglupo objasnjeno (ili nije uopste?) zasto brak ne bi bio resenje.

 

1 hour ago, Shan Jan said:

Zato sto je psiho koji hoce vlast samo za sebe. Realno gleda Sneznog sada vise kao rivala a manje kao slatkog rodjaka koga prca. 

 

To uopšte nije bilo ponuđeno kao objašnjenje. Revolucionarni novi koncept tzv "braka" su za sada razmatrali samo vrsni stratezi Tyrion i Varys, njihov zaključak je bio "ne vredi, ona je previše looda a on je papučić, ne bi uspeo da ublaži njene sve te njene loodačke impulse kojima se broja ne zna".

 

Daenerys je bila u fazonu "ja sam došla tebe da ženim, ali nemoj nikom da kažeš da sam ti tetka". Bubi je bio u fazonu "moram da kažem sestrama, one su mi sestre, zaslužuju da znaju da sam im brat od tetke a ne rođeni polubrat".

 

Tragikomedija.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...